Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Cały ten dźwięk! - 2008

Realizowany przez:

Stowarzyszenie na rzecz środowiska lokalnego gminy Złotniki Kujawskie „Równe Szanse”

Cel:

Celem projektu jest zwiększenie umiejętności planowania własnej przyszłości poprzez kształtowanie postawy 'wiem, umiem , potrafię, zrobię-jak nie wiem, to znajdę odpowiedź’ oraz nabycie umiejętności planowania i wytyczania celów.

Odbiorcy projektu:

Uczestnikami projektu jest grupa młodzieży gimnazjalnej zamieszkująca różne wsie gminy Złotniki Kujawskie – młodzież o różnych osobowościach (od tej 'dobrej’ po 'sprawiającą kłopoty’). W projekcie bierze udział 30 osób.

Opis projektu:

Muzyka to główna idea projektu. Wszystkie działania projektu są skupione na muzyce w szerokim znaczeniu: dzwięk w przyrodzie – badanie odgłosów otaczającego nas świata (śpiew ptaków w różnych porach roku, badanie poziomu dzwięku, hałasu oraz jego wpływu na nasze zdrowie); historia muzyki w gminie (folder prezentujący historię chórów; spotkania ze mieszkańcami gminy); fizyka powstawania dzwięku – laboratorium; kurs DJ-ów; kurs tańca – hip hop; Radio Internetowe. Młodzież uczestnicząca w naszym projekcie bierze udział w wybranych zajęciach odpowiadających jej predydspozycjom – tak by każdy mógł robić to co lubi. Największy nacisk położony jest na podnoszenie własnej samooceny, umiejętności autoprezentacji, umiejętność planowania i określania celów (warsztaty z psychologiem). Uczestnicy projektu prezentują swoje nowe umiejętności na imprezach, dyskotekach oraz w radiu, w myśl powiedzenia iż dobra audycja radiowa musi być przygotowna przez osobę pasjonującą się daną dziedziną.

Budżet projektu: 62 600 zł

Dotacja: 50 000 zł

Rocznik: 2008

Nitka: Ogólnopolski Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie na rzecz środowiska lokalnego gminy Złotniki Kujawskie „Równe Szanse”

Miejscowość: Złotniki Kujawskie

Ulica, nr domu i lokalu: Powstańców Wlkp. 1

Kod pocztowy i Poczta: 88-180 Złotniki Kujawskie

Województwo: kujawsko-pomorskie

Powiat: inowrocławski

Adres strony internetowej: http://

Cały ten dźwięk!

Szkolna 8, 88-180 Złotniki Kujawskie, Polska

Więcej