Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Popatrz – To Ja - 2005

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Kobiet Bieszczadzkich Nasza Szansa w Lesku

Cel:

nauka dykcji, stylistyka wypowiedzi a osobowość, fałszu i prawdy, pozytywna interakcja z otoczeniem, komunikowanie się w grupie, praca z ciałem – elementy teatru ruchu, autoprezentacja, improwizacja artystyczna. Odnajdywanie w sobie autentycznych reakcji i emocji w sytuacji wymyślonej. „Świadomość naprawcza

Odbiorcy projektu:

15 osób – młodzież w wieku 15–25 lat – bezpośrednio aktywnie uczestnicząca w większości działań projektu; specjaliści prowadzący warsztaty, koordynator projektu.

Opis projektu:

Nie ma rzeczy niemożliwych, przynajmniej w sztuce. Ta wewnętrzna pewność siebie samego okaże się przydatna w codziennym zmaganiu się z rzeczywistością.
Spodziewanym efektem projektu będzie wykształcenie i wzmocnienie kreatywności, sztuki autoprezentacji, motywacji.

Cykl warsztatów – logopedyczne, psychologiczne i z teatru ruchu – pierwsza oraz podsumowujący połowa lutego 2006 r. – młodzież uczestniczy w czterech 3-dniowych warsztatach w Lesku, które odbywają się z częstotliwością raz w miesiącu przez luty, marzec, kwiecień i maj.

Warsztat uliczny (otwarty) w czerwcu 2006 r. połączenie wszystkich elementów dotychczasowych warsztatów, mała etiuda teatru ruchu, wystąpienie publiczne na dowolnie przygotowany temat.

Dotacja zostanie przeznaczona na przeprowadzenie warsztatów i zakup sprzętu pomocniczego w warsztatach.

Budżet projektu: 9 200 zł

Dotacja: 7 000 zł

Rocznik: 2005

Nitka: II Regionalny Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Kobiet Bieszczadzkich Nasza Szansa w Lesku

Miejscowość: Lesko

Ulica, nr domu i lokalu: Parkowa 1

Kod pocztowy i Poczta: 38-600 Lesko

Województwo: podkarpackie

Powiat: leski

Adres strony internetowej: http://szansa.bieszczady.info.pl

Popatrz – To Ja

1000-lecia 7, 38-600 Lesko, Polska

Więcej