Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Młodzieżowy Klub Przedsiębiorczości C.D.N. – Czas Dokonać Niemożliwego - 2008

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Nasza Mała Ojczyzna w Nowej Sarzynie

Cel:

Celem projektu jest kształcenie postaw przedsiębiorczych, rozwinięcie umiejętności planowania i prowadzenia działalności gospodarczej oraz kompetencji niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania w gospodarce rynkowej.

Odbiorcy projektu:

Młodzież licealna z terenu gminy Nowa Sarzyna, zróżnicowana pod względem sytuacji materialnej, poziomu osiągnięć edukacyjnych i środowiska pochodzenia, pragnąca działać lokalnie, realizować swoje zainteresowania i podejmować inicjatywy gwarantujące własny rozwój poprzez aktywność społeczną.

Opis projektu:

Projekt jest odpowiedzią na potrzeby młodzieży w zakresie oceniania i kwalifikowania swoich predyspozycji osobistych i zawodowych, planowania ścieżki kariery zawodowej i poszukiwania odpowiedzi na pytania związane z przyszłością. C.D.N. to inicjatywa młodych, którzy chcą znać wszystkie możliwości i zasoby, zarówno własne jak i otoczenia, a na bazie tradycji i kultury lokalnej budować swoją teraźniejszość i przyszłość. Głównym założeniem projektu jest stworzenie aktywnej grupy młodzieży, która dokona analizy i oceny warunków geograficznych, ekonomicznych i gospodarczych rozwoju gminy Nowa Sarzyna. Przeprowadzona diagnoza pozwoli na zwiększenie szans zatrudnienia w środowisku lokalnym oraz na znalezienie pomysłu na działalność gospodarczą i inne inicjatywy przedsiębiorcze. Młodzież spotyka się z lokalnymi biznesmenami, odwiedza instytucje państwowe i finansowe oraz wykonuje autorskie reportaże z obserwacji życia gospodarczego gminy, które wykorzystuje do opracowania informatora.

Budżet projektu: 55 470 zł

Dotacja: 40 400 zł

Rocznik: 2008

Nitka: Ogólnopolski Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Nasza Mała Ojczyzna w Nowej Sarzynie

Miejscowość: Nowa Sarzyna

Ulica, nr domu i lokalu: ul. Towarowa 8

Kod pocztowy i Poczta: 37-310 Nowa Sarzyna

Województwo: podkarpackie

Powiat: leżajski

Adres strony internetowej: –

Młodzieżowy Klub Przedsiębiorczości C.D.N. – Czas Dokonać Niemożliwego

Towarowa 4, 37-310 Nowa Sarzyna, Polska

Więcej