Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Wokół teatru - 2005

Realizowany przez:

Kółko teatralne Maska w Choczu

Cel:

Zdecydowana większość naszej młodzieży gimnazjalnej wyraziła chęć uczestnictwa w zajęciach pozalekcyjnych, związanych z tematyką dotyczącą teatru. W ZS w Choczu już od kilku lat działa Kółko Teatralne „Maska

Odbiorcy projektu:

Młodzież z wiejskich terenów gminy Chocz.

Opis projektu:

Przedsięwzięcie tego projektu obejmuje działania związane z teatrem i szeroko pojętą kulturą. Działania te chcemy wprowadzić przez cykl warsztatów teatralnych, prezentowanie swoich osiągnięć nie tylko na forum szkoły, wyjazdy do teatru i spotkania z aktorami. Realizując ten projekt, będziemy mogli kształcić i rozwijać u młodzieży zdolności artystyczne, a ponadto organizować aktywnie i bezpiecznie czas pozalekcyjny.
Przewiduje się, że po realizacji projektu uczestnicy będą potrafili zintegrować się z zespołem, a także aktywnie i bezpiecznie spędzać czas wolny; staną się dojrzałymi odbiorcami dzieł sztuki; wyzwolą odwagę i wiarę we własne siły; uświadomią sobie i wykształcą własne predyspozycje aktorskie; podniosą sprawność wyrazistego czytania i mówienia, poprawią dykcję, intonację, interpretację głosową. Odbiorcy mają także udoskonalić umiejętność redagowania plakatów, reklam i zaproszeń; oswoją się ze sceną, udoskonalą umiejętność występowania przed publicznością, będą potrafili poradzić sobie z własnymi zahamowaniami. Nabędą również umiejętność samokrytyki i samooceny, określą kierunki i metody udoskonalenia przygotowanego spektaklu.
Dotacja przeznaczona zostanie na zakup rekwizytow, kostiumów i koszty dojazdu na zajęcia warsztatowe.

Budżet projektu: 13 080 zł

Dotacja: 7 000 zł

Rocznik: 2005

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Kółko teatralne Maska w Choczu

Miejscowość: Chocz

Ulica, nr domu i lokalu: Marii Konopnickiej 6

Kod pocztowy i Poczta: 63-313 Chocz

Województwo: wielkopolskie

Powiat: pleszewski

Adres strony internetowej: –

Wokół teatru

Zapłocie 22, 63-313 Chocz, Polska

Więcej