Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Klub integracji młodzieżowej - 2005

Realizowany przez:

Dom Dziecka w Solcu nad Wisłą

Cel:

Proponujemy utworzenie Klubu Integracji Młodzieżowej przy Domu Dziecka w Solcu nad Wisłą, gdzie młodzież z naszego domu będzie mogła spotykać się ze swoimi rówieśnikami ze środowiska lokalnego.

Odbiorcy projektu:

40 osób bezpośrednio aktywnie uczestniczących w projekcie. 30 osób – wychowankowie Domu Dziecka z młodszych grup, którzy będą odbiorcami działań aktywności młodzieży.

Opis projektu:

Szczególną współpracę pragniemy nawiązać z miejscowym Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych. Młodzież mogłaby się spotykać w Klubie, wspólnie organizować imprezy, uroczystości , na które zapraszać będzie naszych młodszych wychowanków.
To umożliwi im wykazanie się w różnych dziedzinach, a także zaktywizuje młodzież gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych. Będą mogli zdobywać nowe doświadczenia, realizować swoje zamierzenia, a przede wszystkim pożytecznie spędzać czas wolny. Przewidujemy zaangażowanie młodzieży w pomoc w nauce wychowankom Domu Dziecka, którzy często mają kłopoty z nauką. Pozwoli to młodzieży na powtórzenie swoich wiadomości szkolnych i przyczyni się do nawiązywania więzi koleżeńskich.
Dotację zamierzamy przeznaczyć na organizację imprez, wieczorków , zakup artykułów na słodkie poczęstunki, organizację wycieczek.

Budżet projektu: 9 400 zł

Dotacja: 7 000 zł

Rocznik: 2005

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Dom Dziecka w Solcu nad Wisłą

Miejscowość: Solec nad Wisłą

Ulica, nr domu i lokalu: Wczasowa 44

Kod pocztowy i Poczta: 27-320 Solec nad Wisłą

Województwo: mazowieckie

Powiat: lipski

Adres strony internetowej: –

Klub integracji młodzieżowej

23 Stycznia 11A, 86-050 Solec Kujawski, Polska

Więcej