Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Ale cyrk czyli wielka heca na prowincji - 2005

Realizowany przez:

Ośrodek Kultury i Aktywności Lokalnej w Bisztynku

Cel:

Celem naszego projektu jest zorganizowanie cyklu 5 warsztatów sztuki cyrkowej skierowanych do młodzieży w wieku 14-19 lat .Uczestnikami projektu będzie młodzież o różnej kondycji psychofizycznej ,tak aby przy realizacji wielu działań spotykali się i nawzajem siebie uczyli ,ci będący przykładem dla wielu jak i ci nieco słabsi w nauce czy sporcie. Podczas realizacji projektu przeprowadzimy warsztaty z żonglerki i pantomimy podczas których uczestnicy warsztatów nauczą się podstaw żonglowania, chodzenia na szczudłach oraz ćwiczeń i gier pantomimicznych.

Odbiorcy projektu:

Uczestnikami projektu jest dwudziestoosobowa grupa młodzieży w wieku 13-19 lat, oni właśnie będą bezpośrednio uczestniczyć w warsztatach sztuki cyrkowej.
Pośrednio jednakże zyskaj ą również inni młodzi ludzie którzy zobaczą, że chcieć to móc, że również ci „gorsi’, bo niezdolni, coś potrafią, że potrafią zaistnieć w swojej społeczności i zdobyć jej podziw i akceptację.

Opis projektu:

Efekty pracy cyrkowej przedstawimy naszej społeczności lokalnej podczas zorganizowanego na zakończenie naszych zmagań występu, który będzie miał miejsce w centrum naszego miasteczka ,tak aby wszyscy zobaczyli czego nauczyliśmy się podczas warsztatów i aby zachęcić rówieśników do wstąpienia w kręgi młodych cyrkowców. Przyznany grant przeznaczymy na zakup … (brak informacji we wniosku).

Budżet projektu: 9 400 zł

Dotacja: 6 900 zł

Rocznik: 2005

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Ośrodek Kultury i Aktywności Lokalnej w Bisztynku

Miejscowość: Bisztynek

Ulica, nr domu i lokalu: –

Kod pocztowy i Poczta: 11-230 Bisztynek

Województwo: warmińsko-mazurskie

Powiat: bartoszycki

Adres strony internetowej: –

Ale cyrk czyli wielka heca na prowincji

Grunwaldzka 1, 11-230 Bisztynek, Polska

Więcej