Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Mój kąt w sieci - 2007

Realizowany przez:

Ochotnicza Straż Pożarna w Dębowcu Małym

Cel:

Celem projektu pt. MÓJ KĄT W SIECI jest stworzenie dla młodzieży warunków i imożliwości do poszerzania wiedzy, zainteresowań, umiejętności pracy w grupie i alternatywnego sposobu spędzania czasu. Cyklicznosć działań pomoże osiągnąć cel w zaplanowanym czasie, poprawi kreatywność młodzieży i systematyczność wykonywanych zadań.

Odbiorcy projektu:

Odbiorcami projektu są młodzi ludzie w wieku 13-19 lat. Jest to młodzież zamieszkała w Dębowcu i okolicznych miejscowościach. Sposobem rekrutacji do udziału w projekcie będzie jego prezentacja na zebraniach lokalnych jednostek OSP, w Gimnazjum w Strzelcach Wielkich, w Świetlicy Środowiskowej w Dębowcu oraz w formie plakatów-zaproszeń.

Opis projektu:

Realizacja projektu daje szansę stworzenia lokalnej młodzieży warunków do poszerzania wiedzy, zainteresowań, ciekawego sposobu spędzania wolnego czasu poprzez dostęp do internetu i innych technik informacyjnych. Uczestnikami projektu jest młodzież w wieku 13 – 19 lat. Młodzież współtworzy, prowadzi i nadzoruje przebieg niektórych zajęć. Główne działania projektu: remont i adaptacja pomieszczenia na sale komputerową, zajęcia multimedialne, polegające na podniesieniu umiejętności pracy z komputerem, korzystania z internetu i innych technik informacyjnych, Młodzieżowe Forum Dyskusyjne, poszerzające poglądy młodzieży i pobudzające jej kreatywność, zajęcia szkoleniowe firmy CONPLAN mające na celu nauczenie korzystania z zasobów sieci i tworzenia stron internetowych. Wszystkie działania są prowadzone cyklicznie, w godzinach popołudniowych, co zwiększa ich dostępność. Głównymi efektami projektu są: podniesienie umiejętności młodzieży w dziedzinie technik informacyjnych, stworzenie mini centrum internetowego dostepnego dla społeczności lokalnej.

Budżet projektu: 16 400,00 zł

Dotacja: 6 000,00 zł

Rocznik: 2007

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Ochotnicza Straż Pożarna w Dębowcu Małym

Miejscowość: Debowiec Mały

Ulica, nr domu i lokalu: Dębowiec Mały 14

Kod pocztowy i Poczta: 98-337 Strzelce Wielkie

Województwo: łódzkie

Powiat: pajęczański

Adres strony internetowej: –

Mój kąt w sieci

Dębowiec Mały 17, 98-337, Polska

Więcej