Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Koń sokólski, czyli cudze chwalicie, swego nie znacie - 2005

Realizowany przez:

Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Sokółce

Cel:

Autorem projektu i jego głównym odbiorcą jest Szkolny Klub Wolontariuszy, działający w gimnazjum od trzech lat. Jest on grupą młodzieży, która pragnie aktywnie i pożytecznie spędzać ze sobą wolny czas. Ma już w tym zakresie pewne doświadczenie i na swoim koncie szereg pożytecznych działań. W roku 2003 realizował projekt szkolnych obchodów Europejskiego Roku Osób Niepełnosprawnych, który oceniony został jako jeden z trzech najlepszych w województwie podlaskim. Obecnie Klub kontynuuje współpracę z młodzieżą gimnazjalną, uczącą się w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Sokółce w ramach projektu „Wiem, rozumiem, umiem pomóc

Odbiorcy projektu:

Młodzież z Gimnazjum w Sokółce.

Opis projektu:

Dotacja zostanie przeznaczona na zakup: cyfrowego aparatu fotograficznego, materiałów plastycznych, biurowych i komputerowych do prowadzenia warsztatów, słodyczy i napojów na spotkanie z młodzieżą niepełnosprawną oraz wycieczkę, biletów na przejazd na wycieczkę, pokrycie kosztów druku kalendarza i wywołania zdjęć oraz honoraria dla trenera młodzieży i koordynatora projektu.

Budżet projektu: 9 300 zł

Dotacja: 7 000 zł

Rocznik: 2005

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Sokółce

Miejscowość: Sokółka

Ulica, nr domu i lokalu: Mickiewicza 2a

Kod pocztowy i Poczta: 16-100 Sokółka

Województwo: podlaskie

Powiat: sokólski

Adres strony internetowej: –

Koń sokólski, czyli cudze chwalicie, swego nie znacie

Adama Mickiewicza 4A, 16-100 Sokółka, Polska

Więcej