Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Multimedialny przewodnik po gminie Biskupiec - 2005

Realizowany przez:

Publiczne Gimnazjum w Bielicach

Cel:

Głównym celem projektu jest zebranie i rozpropagowanie informacji przyrodniczo – historycznych o gminie Biskupiec, naszej „Małej Ojczyźnie

Odbiorcy projektu:

Młodzież gimnazjum w wieku 13-16 lat
Uczestnicy bezpośredni, aktywni: 30 osób
Uczestnicy pośredni, bierni: 500 osób

Opis projektu:

Wśród zaplanowanych działań projektu przewidziano zajęcia z grupą młodzieży gimnazjalnej w wieku 13-16 lat. Uczniowie w ramach pracy zespołów przedmiotowych (historia, biologia) odbędą sześć spotkań w terenie (prace poszukiwawczo – badawcze), a następnie raz w tygodniu (2-3godz.) spotykają się na zajęciach stacjonarnych, warsztatowych (opracowywanie wyników, tworzenie przewodnika). Trwałym efektem projektu będą przewodniki w formie tradycyjnej, książkowej, jak i elektronicznej(CD-ROM) , przekazane bibliotekom szkolnym i gminnej. Obie formy przewodnika mogą posłużyć jako środki dydaktyczne na zajęciach lekcyjnych w ramach ścieżki regionalnej. Dotacja,, o którą ubiega się gimnazjum, zostanie przeznaczona na dojazdy młodzieży na zajęcia, materiały potrzebne do realizacji projektu przewodnika oraz na wynagrodzenia dla nauczycieli.

Budżet projektu: 9 000 zł

Dotacja: 7 000 zł

Rocznik: 2005

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Publiczne Gimnazjum w Bielicach

Miejscowość: Bielice

Ulica, nr domu i lokalu: Bielice 120

Kod pocztowy i Poczta: 11-330 Krotoszyny

Województwo: warmińsko-mazurskie

Powiat: nowomiejski

Adres strony internetowej: –

Multimedialny przewodnik po gminie Biskupiec

Bielice 65, 13-330, Polska

Więcej