Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Tajemnice, które odkrywam… - 2005

Realizowany przez:

Gminny Ośrodek Kultury w Celestynowie

Cel:

Projekt realizowany od lipca 2005 do listopada 2005, ma na celu aktywizację dzieci i młodzieży i wdrożenie edukacji nieformalnej, prowadząc zajęcia pozalekcyjne, integrujące uczestników projektu i wielu innych osób. Cenne będzie zdobycie wiedzy z zajęć warsztatów fotografii i grafiki komputerowej.

Odbiorcy projektu:

Bezpośrednio zaangażowaną grupą w realizację projektu będzie Młodzieżowa Rada Gminy w Celestynowie (16 osób). Będą oni odpowiedzialni za wpół organizację każdego z działań, pisanie artykułów do lokalnej prasy itd. W warsztatach udział weźmie dodatkowo ok. 15 osób każdorazowo. Uczestnicy mogą sobie wybrać, który warsztat jest dla nich najbardziej interesujący. Łącznie będzie to grupa 60 osób. Zaangażowane też będą osoby z Gminnego Ośrodka Kultury, Urzędu Gminy, Celestynowskiego Centrum Informacji oraz Dyrektorów Szkół Podstawowych z Podbieli i Starej Wsi (8 osób). W wywiadach do prezentacji na temat historii miejscowości, wezmą udział starsi mieszkańcy.

Opis projektu:

Udział w zajęciach wezmą członkowie Młodzieżowej Rady Gminy oraz chętne dzieci i młodzież z Gminy Celestynów, którzy sami przygotują i wykonają prezentację multimedialną na temat historycznych miejsc swojej gminy. Samodzielnie wykonają zdjęcia w ramach konkursu i poza nim również. Zdjęcia o tematyce: „Tajemnice i historia mojej Gminy

Budżet projektu: 10 898 zł

Dotacja: 6 800 zł

Rocznik: 2005

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Gminny Ośrodek Kultury w Celestynowie

Miejscowość: Celestynów

Ulica, nr domu i lokalu: Regucka 1

Kod pocztowy i Poczta: 05-430 Celestynów

Województwo: mazowieckie

Powiat: otwocki

Adres strony internetowej: –

Tajemnice, które odkrywam…

Jankowskiego 1, 05-430 Celestynów, Polska

Więcej