Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Moja okolica – moja przyszłość - 2005

Realizowany przez:

Publiczne Gimnazjum w Stobiernej

Cel:

Celem projektu jest pobudzenie młodzieży gimnazjalnej do rozwijania twórczej aktywności i pomysłowości w zakresie wykorzystania potencjału przyrodniczego, krajobrazowego, ludnościowego, bazy lokalowej i turystycznej miejscowości, w której mieszkają; uzmysłowienie – jakie walory posiada najbliższa okolica, czego dotąd nie dostrzegano. Będzie to próba zachęcenia młodzieży do wykorzystania agroturystyki jako źródła dochodu w rejonie o dużym bezrobociu. Niemniej ważny cel to zagospodarowanie czasu wolnego poprzez działanie na rzecz środowiska lokalnego.

Odbiorcy projektu:

Projekt będzie realizowany przez grupę młodzieży gimnazjalnej – łącznie 57 osób + dyrektor szkoły i nauczyciele – łącznie 8 osób.

Opis projektu:

Zaplanowane działania będą dotyczyły opracowania albumu i folderu reklamującego naszą miejscowość i okolice, a opracowanie to będzie udostępnione na założonej w ramach projektu stronie internetowej. Planujemy spotkanie z pracownikami Urzędu Gminy Dębica, którzy przybliżą stan agroturystyki w gminie i powiecie oraz przedstawia strategie rozwoju na najbliższe lata. Zaprosimy również „gospodarzy agroturystycznych

Budżet projektu: 6 520 zł

Dotacja: 4 300 zł

Rocznik: 2005

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Publiczne Gimnazjum w Stobiernej

Miejscowość: Stobierna

Ulica, nr domu i lokalu: Stobierna

Kod pocztowy i Poczta: 39-200 Dębica

Województwo: podkarpackie

Powiat: dębicki

Adres strony internetowej: –

Moja okolica – moja przyszłość

Stobierna 47, 39-200, Polska

Więcej