Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Przewodnik turystyczny po gminie Brzostek - 2005

Realizowany przez:

Gimnazjum w Nawsiu Brzosteckim

Cel:

Projekt „Przewodnik turystyczny po gminie Brzostek

Odbiorcy projektu:

Bezpośrednio 57 uczniów, 3 nauczycieli, 1 pracownik szkoły. Pośrednio również pracownicy Urzędu Gminy współpracujący przy opracowywaniu map.

Opis projektu:

Zajęcia odbywać się będą w ogólnodostępnej pracowni informatycznej oraz w odnowionym pomieszczeniu, w którym zainstalowany zostanie komputer specjalnie do pracy nad przewodnikiem. Do posiadanego dekompletowanego zestawu komputerowego dokupimy brakujący monitor i klawiaturę. Takie rozwiązanie pozwoli na pracę nad przewodnikiem niezależnie od pracowni komputerowej używanej przez uczniów zespołu. Niewielki procent środków przeznaczony zostanie na zakup materiałów niezbędnych do realizacji projektu oraz wydanie przewodnika w formie papierowej.
Uczniowie po zakończeniu projektu powinni nabyć nową wiedzę i umiejętności z historii i informatyki. Poznać zasady pracy w grupie i nauczyć się aktywnie spędzać czas wolny. Duża liczba dodatkowych zajęć pozalekcyjnych da również możliwość nawiązania nieformalnych więzi między uczniami i ich nauczycielami co będzie sprzyjać dalszej wspólnej pracy.

Budżet projektu: 8 425 zł

Dotacja: 6 400 zł

Rocznik: 2005

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Gimnazjum w Nawsiu Brzosteckim

Miejscowość: Nawsie Brzosteckie

Ulica, nr domu i lokalu: Nawsie Brzosteckie 206

Kod pocztowy i Poczta: 39-230 Brzostek

Województwo: podkarpackie

Powiat: dębicki

Adres strony internetowej: http://

Przewodnik turystyczny po gminie Brzostek

Nawsie 302, 39-110, Polska

Więcej