Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Szkolne Centrum Ludzi Tolerancją Zakręconych - 2005

Realizowany przez:

Gimnazjum w Miliczu

Cel:

Celem projektu stworzenie Szkolnego Centrum Ludzi Tolerancją Zakręconych. Działalność Centrum skupiać się będzie na pobudzeniu aspiracji poznawczych i twórczych młodzieży w związku z wyzwaniami rozwijającej się cywilizacji oraz tworzeniu warunków sprzyjających włączaniu się młodzieży w działalność publiczną i społeczną poprzez umiejętne zagospodarowanie własnego czasu. Powstałe Centrum będzie miejscem dostępnym dla wszystkich uczniów w trakcie przerw i po lekcjach, w którym będą mogli dzielić się swoimi pasjami, umiejętnościami i zainteresowaniami. W dalszej działalności planujemy nawiązanie kontaktów z instytucjami i organizacjami, dzięki którym uczniowie będą mogli rozwijać swoje zainteresowania , zdobywać nowe wiadomości , przygotowywać materiały i dyskusje. Po realizacji projektu nad działalnością centrum czuwać będzie samorząd uczniowski.

Odbiorcy projektu:

Uczestnikami projektu są uczniowie gimnazjum tworzących Szkolne Centrum Ludzi Tolerancją Zakręconych oraz pozostali uczniowie szkoły będący odbiorcami działań Centrum.

Opis projektu:

W ramach projektu przewidujemy przeprowadzenie następujących działań:
1. Nie bój się tolerancji [ w ramach tego działania przeprowadzona zostanie diagnoza świadomości społeczności uczniowskiej a także mieszkańców miasta dotycząca tolerancji (sonda, ankieta, wywiady). Analiza wyników, potrzeb i zadań zostanie opublikowana w specjalnym numerze gazetki szkolnej „Gimnazjusz

Budżet projektu: 7 000 zł

Dotacja: 4 900 zł

Rocznik: 2005

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Gimnazjum w Miliczu

Miejscowość: Milicz

Ulica, nr domu i lokalu: Armii Krajowej 7

Kod pocztowy i Poczta: 55-300 Milicz

Województwo: dolnośląskie

Powiat: milicki

Adres strony internetowej: –

Szkolne Centrum Ludzi Tolerancją Zakręconych

Armii Krajowej 5, 56-300 Milicz, Polska

Więcej