Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Hej, Łowickie jakie cudne - 2005

Realizowany przez:

Gimnazjum w Zespole Szkół Publicznych w Kocierzewie Południowym

Cel:

Głównym celem projektu „Hej, Łowickie jakie cudne…

Odbiorcy projektu:

Bezpośrednimi uczestnikami zaplanowanego projektu będzie młodzież w wieku 13-16 lat, pośrednimi natomiast cała społeczność lokalna i regionalna. Głównym realizatorem i wykonawcą większości działań projektu będzie młodzież.

Opis projektu:

Wśród zaplanowanych działań są m.in.: nawiązanie kontaktu i współpraca z instytucjami, muzeami, twórcami ludowymi, rodzicami i mieszkańcami gminy. W ramach współpracy odbędą się zajęcia warsztatowe dla młodzieży z zakresu rzeźbiarstwa, tańca i śpiewu, hafciarstwa, tkactwa, wycinankarstwa, warsztaty kulinarne, lekcje muzealne, które przybliżą młodym mieszkańcom gminy dziedzictwo kulturowe swojego regionu. Ponadto zaplanowano wycieczki po najbliższej okolicy, w trakcie których młodzież pozna najstarsze zabytki gminy i regionu. Spodziewanym efektem podjętych działań będzie promocja regionu łowickiego w środowisku lokalnym, regionalnym, ogólnopolskim poprzez opracowanie broszur, folderów, kronik, strony internetowej. W tym celu zaplanowano kurs komputerowy z zakresu tworzenia stron internetowych. Dotacja przeznaczona zostanie na zakup dyktafonu, aparatu fotograficznego, oprogramowania komputerowego do tworzenia stron internetowych, wynagrodzenie dla instruktorów prowadzących warsztaty, materiały niezbędne do przeprowadzenia warsztatów, wycieczki i inne koszty związane z projektem.

Budżet projektu: 8 875 zł

Dotacja: 6 700 zł zł

Rocznik: 2005

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Gimnazjum w Zespole Szkół Publicznych w Kocierzewie Południowym

Miejscowość: Kocierzew Południowy

Ulica, nr domu i lokalu: –

Kod pocztowy i Poczta: 99-414 Kocierzew Południowy

Województwo: łódzkie

Powiat: łowicki

Adres strony internetowej: http://

Hej, Łowickie jakie cudne

Kocierzew Południowy 26, 99-414, Polska

Więcej