Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Magiczny świat teatru lalek - 2005

Realizowany przez:

Miejski Dom Kultury w Makowie Mazowieckim

Cel:

Głównym celem projektu jest powołanie do życia pierwszej w mieście i powiecie integracyjnej grupy z wykorzystaniem form i metod pracy teatru lalkowego, doskonalenie umiejętności komunikowania się z otoczeniem przez dzieci i młodzież i ich aktywny udział w życiu kulturalno – społecznym miasta.

Odbiorcy projektu:

Młodzież z Makowa Mazowieckiego – bezpośrednio 25 osób.

Opis projektu:

W ramach realizacji projektu zostaną przeprowadzone integracyjne warsztaty teatralne dla 35-osobowej grupy dzieci i młodzieży, w tym dzieci z upośledzeniem umysłowym . Warsztaty będą prowadzone z wykorzystaniem aktywnych form uczenia się i poznawania siebie. Dzięki zdobytej wiedzy i umiejętnościom dzieci wspólnie z młodzieżą dokonają wyboru repertuaru a następnie przygotują i wystawią spektakl lalkowy.
Dotacja zostanie przeznaczona na pokrycie kosztów warsztatów, przejazdów i biletów na spektakle teatralne oraz niezbędnych materiałów potrzebnych do przygotowania widowiska lalkowego. Jak również do sporządzenia dokumentacji i wydania kolorowych informatorów z realizacji projektu.

Budżet projektu: 28 739 zł zł

Dotacja: 12 600 zł zł

Rocznik: 2005

Nitka: Ogólnopolski Konkurs Grantowy

Miejski Dom Kultury w Makowie Mazowieckim

Miejscowość: Maków Mazowiecki

Ulica, nr domu i lokalu: Moniuszki 2

Kod pocztowy i Poczta: 06-200 Maków Mazowiecki

Województwo: mazowieckie

Powiat: makowski

Adres strony internetowej: –

Magiczny świat teatru lalek

Moniuszki 70, 06-200 Maków Mazowiecki, Polska

Więcej