Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Moja Zemia – Moja Checz (po polsku: Moja Ziemia – Mój Dom) - 2005

Realizowany przez:

Kaszubska Fundacja Nasza Checz w Chmielnie

Cel:

Projekt ten zakłada realizację wszelkiego typu działań mających na celu wyrównywanie szans edukacyjnych naszej młodzieży. Podstawowym celem jest w miarę profesjonalne przygotowanie młodych ludzi do przewodnictwa po własnej wsi, okolicy i regionie oraz uświadomienie im jakie szanse stwarza im rozwój turystyki.

Odbiorcy projektu:

Młodzież z gminy Chmielno.

Opis projektu:

Różnorodność działań, od różnego rodzaju warsztatów poprzez naukę inwentaryzacji krajoznawczej, fotografowania i opracowania materiałów do druku oraz przygotowanie ich do roli przewodników wpłynie na to, że młodzi ludzie będą mogli aktywnie w tych zajęciach uczestniczyć i w przyszłej roli będą pewnie i dobrze się czuli i w ten sposób spełnią oczekiwania w nich pokładane, a ich Rodzice i lokalne środowiska zyskają fachową pomoc przy obsłudze ruchu turystycznego.

Dotacja zostanie przeznaczona na pokrycie kosztów wszelkich warsztatów, zakup aparatów cyfrowych, kamery video, wynajem autobusu i bilety wstępu do muzeów oraz wydanie przewodnika turystycznego po terenie gminy Chmielno.

Budżet projektu: 21 460 zł zł

Dotacja: 14 400 zł zł

Rocznik: 2005

Nitka: Ogólnopolski Konkurs Grantowy

Kaszubska Fundacja Nasza Checz w Chmielnie

Miejscowość: Chmielno

Ulica, nr domu i lokalu: Wichrowe Wzgórze 13

Kod pocztowy i Poczta: 83-333 Chmielno

Województwo: pomorskie

Powiat: kartuski

Adres strony internetowej: –

Moja Zemia – Moja Checz (po polsku: Moja Ziemia – Mój Dom)

Wichrowe Wzgórze 1, 83-333 Chmielno, Polska

Więcej