Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Aktywna edukacja – ZooM 2 - 2005

Realizowany przez:

Nadbużańskie Stowarzyszenie Edukacyjne we Włodawie

Cel:

Celem projektu jest kształcenie umiejętności samodzielnego myślenia, obserwacji zjawisk przyrodniczych, wykorzystania nauk ścisłych, przeprowadzenia badań, kojarzenia wiedzy z różnych dziedzin i umiejętności wykorzystywania zdobytej wiedzy w praktyce oraz prezentacji własnych osiągnięć za pomocą nowoczesnych pomocy dydaktycznych, programów komputerowych i technik multimedialnych.

Odbiorcy projektu:

Projekt adresowany jest do młodzieży szkolnej z Włodawy i okolic (13 – 19 lat), ze szczególnym uwzględnieniem młodzieży gimnazjalnej, której potrzeby zdiagnozowano oraz społeczności lokalnej.

Opis projektu:

Realizowany będzie przez specjalistów z różnych dziedzin, o szerokich kompetencjach zawodowych, w formie zajęć warsztatowych, sesji naukowych, zielonej szkoły, konsultacji dydaktycznych, ćwiczeń praktycznych z wykorzystaniem mediów. Wspomagać nas będą wolontariusze ze szkół średnich i wyższych. Projekt realizować będą uczniowie gimnazjum i liceów pod opieką nauczycieli, rodziców i członków stowarzyszenia. Powstałe w ramach wcześniejszego programu Nadbużańskie Centrum Edukacyjne „ZooM

Budżet projektu: 81 955 zł zł

Dotacja: 20 000 zł zł

Rocznik: 2005

Nitka: Ogólnopolski Konkurs Grantowy

Nadbużańskie Stowarzyszenie Edukacyjne we Włodawie

Miejscowość: Włodawa

Ulica, nr domu i lokalu: Szkolna 7

Kod pocztowy i Poczta: 22-200 Włodawa

Województwo: lubelskie

Powiat: włodawski

Adres strony internetowej: http://www.nsewlodawa.pl

Aktywna edukacja – ZooM 2

Wiejska 6, 22-200 Włodawa, Polska

Więcej