Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Kluba.exe – młodzieżowy klub zrzeszając zwolenników nauk ścisłych - 2005

Realizowany przez:

Semper Primus – Fundacja I Liceum Ogólnokształcącego im. Kazimierza Brodzińskiego w Tarnowie

Cel:

Gromadzenie młodzieży wokół praktycznych zagadnień związanych z naukami ścisłymi

Odbiorcy projektu:

Uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. Kazimierza Brodzińskiego w Tarnowie Semper Primus oraz uczniowie gimnazjum w Skrzyszowie

Opis projektu:

Projekt przyjmie formę klubu, który będzie gromadził młodzież z obu szkół wokół praktycznych zagadnień związanych z naukami ścisłymi. Grupa młodzieżowych edukatorów z pomocą nauczycieli I LO przygotuje prezentacje pięciu wybranych zagadnień z dziedziny nauk ścisłych (np. zastosowania obliczeń procentowych, rozwiązywanie trójkątów w oparciu o własności trójkąta równobocznego, arkusz kalkulacyjny Excel – narzędzie obliczeniowe, ) w formie multimedialnych prezentacji z zastosowaniem najnowszej technologii informacyjnej. Inauguracja działań klubowych rozpocznie się spotkaniem w I LO w Tarnowie, kolejne spotkania odbywać się będą w gimnazjum w Skrzyszowie. Grupa młodzieży gimnazjalnej wyłoniona na podstawie przeprowadzonej ankiety diagnozującej (zainteresowania, predyspozycje, marzenia, obawy) na kolejnych warsztatowych spotkaniach przy pomocy kolegów z LO zgłębi prezentowane zagadnienia i pozna tajniki użytych technik informatycznych a także weźmie udział w programie pedagogicznym pt.

Budżet projektu: 21 800 zł

Dotacja: 14 000 zł zł

Rocznik: 2005

Nitka: Ogólnopolski Konkurs Grantowy

Semper Primus – Fundacja I Liceum Ogólnokształcącego im. Kazimierza Brodzińskiego w Tarnowie

Miejscowość: Tarnów

Ulica, nr domu i lokalu: Piłsudskiego 4

Kod pocztowy i Poczta: 33-100 Tarnów

Województwo: małopolskie

Powiat: tarnowski

Kluba.exe – młodzieżowy klub zrzeszając zwolenników nauk ścisłych

Piłsudskiego 6, 33-100 Tarnów, Polska

Więcej