Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Wiejska Rada Młodzieży - 2004

Realizowany przez:

Grupa nieformalna Rodzice uczniów ze wsi Smardzewo w Smardzewie

Cel:

Celem projektu jest utworzenie Wiejskiej Rady Młodzieży, do której należeć będą uczniowie szkół średnich i gimnazjalnych ze wsi Smardzewo .Młodzież nauczy się pracować razem, gdyż wcześniej nie mieli takiej możliwości. Ich wspólna praca z pewnością przyczyni się do sprawniejszego funkcjonowania w społeczeństwie lokalnym.

Odbiorcy projektu:

Młodzież ze wsi Smardzewo – bezpośrednio 60 osób.

Opis projektu:

Wiejska Rada będzie miła strukturę organizacyjną podobną do Rady Sołeckiej .Rada Młodzieżowa podzielona będzie sekcje, w zależności od zainteresowań: informatyczną , artystyczną, językową, naukową, sekcję kariery młodego człowieka. Młodzież spotykać się będzie w wynajętym pomieszczeniu, będzie miała możliwość korzystania z internetu, drukowania biuletynu dotyczącego zainteresowań młodzieży ze wsi Smardzewo. Założona zostanie strona internetowa, systematycznie uzupełniana, gdzie będą umieszczane informacje o zainteresowaniach, o samej młodzieży. Ważnym działem w wymienionych publikacjach będą informacje o szkołach średnich i wyższych w Polsce i za granicą. Przeprowadzony zostanie kurs na temat jak szukać pracy w Unii Europejskiej, kurs językowy i obsługi komputera.
Dotacja zostanie przeznaczona na zakup kserokopiarki, materiałów potrzebnych do drukowania biuletynu, opłacenie połączeń internetowych, opłacone także zostaną kursy. Planujemy także opłacić przejazd raz w miesiącu do kina w Świebodzinie.

Budżet projektu: 29 100 zł

Dotacja: 18 000 zł zł

Rocznik: 2004

Nitka: Małe Granty

Grupa nieformalna Rodzice uczniów ze wsi Smardzewo w Smardzewie

Miejscowość: Smardzewo

Ulica, nr domu i lokalu: Smardzewo

Kod pocztowy i Poczta: 66-225 Szczaniec

Województwo: lubuskie

Powiat: świebodziński

Adres strony internetowej: http://

Wiejska Rada Młodzieży

Smardzewo 53, 66-225, Polska

Więcej