Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Od sztuki teatru do sztuki życia - 2004

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Miłośników Ziemii Janowskiej w Janowie

Cel:

Aktywizacja młodzieży, poprzez sztukę teatralną.

Odbiorcy projektu:

Młodzież z gminy Janowo – bezpośrednio 37 osób.

Opis projektu:

Projekt przewiduje zorganizowanie koła teatralnego. Dzieliłoby się ono na 4 sekcje: 1. aktorzy; 2. autorzy tekstów, reżyserzy, scenografowie; 3. kostiumolodzy, charakteryzatorzy, wizażyści, choreografowie; 4. obsługa techniczna. Podział na sekcje umożliwi rozwijanie praktycznych umiejętności w dziedzinach, w jakich dane osoby uczestniczące w projekcie będą wykazywały predyspozycje. W projekcie będą brać udział uczniowie z klas gimnazjalnych, szkół średnich oraz młodzież nie ucząca się (z terenu gminy Janowo). Osoby te będą odpowiedzialne za samodzielne przygotowanie wszystkich elementów widowisk teatralnych: zarówno od strony aktorskiej oraz pisania scenariuszy, jak i od strony technicznej (zaprojektowanie i uszycie kostiumów, opracowanie scenografii, dźwięku, oświetlenia).
Dotacja zostanie przeznaczona na promocję projektu, spotkania z reżyserem Teatru im. S. Jaracza w Olsztynie – spotkania zarówno w kulisach teatru jak i na warsztatach teatralnych przeprowadzonych w Janowie, zakup niezbędnych materiałów do wykonania scenografii i kostiumów oraz zakup sprzętu technicznego, który posłuży do rejestrowania przedstawień i pomoże w ich późniejszej ocenie.

Budżet projektu: 27 880 zł

Dotacja: 20 000 zł zł

Rocznik: 2004

Nitka: Małe Granty

Stowarzyszenie Miłośników Ziemii Janowskiej w Janowie

Miejscowość: Janowo

Ulica, nr domu i lokalu: Przasnyska 51

Kod pocztowy i Poczta: 13-113 Janowo

Województwo: warmińsko-mazurskie

Powiat: nidzicki

Adres strony internetowej: http://

Od sztuki teatru do sztuki życia

Polna 4, 13-113 Janowo, Polska

Więcej