Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Kraina baśni i zabawy na ruinach pegeeru - 2004

Realizowany przez:

Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Podgórkach

Cel:

Projekt jest kontynuacją dotychczasowych działań na rzecz wyrównywania szans dzieci i młodzieży z gminy Malechowo, a szczególnie projektów: „Kreatywni mają szansę

Odbiorcy projektu:

Dzieci i młodzieży z gminy Malechowo – łącznie 60 osób.

Opis projektu:

Podczas projektu przygotowane zostaną grupy w następujących specjalnościach: 1. gier i zabaw, 2. muzyki, tańca i rytmu, 3. zabawy ze światłem i kolorem. Każda z grup przygotuje także miejsca i sprzęt potrzebny do prowadzenia zajęć oraz weźmie udział w pracach związanych z porządkowaniem i zabezpieczaniem obiektów przyszłej Krainy Baśni i Zabawy, których częścią są budynki po dawnym PGR przejęte na rzecz SOSW w Podgórkach.
Projekt zostanie przeprowadzony w formie warsztatów i treningów dla poszczególnych grup oraz wspólnych zajęć dla wszystkich uczestników projektu. Zajęcia prowadzone będą metodami uczenia się w działaniu i pedagogiki zabawy.
Uczestnikami projektu będą absolwenci i uczniowie gimnazjum przy SOSW w Podgórkach, uczniowie gimnazjum w Malechowie zamieszkujący Podgórki i okolice, młodzież z Podgórek w wieku od 15 do 20 lat, która uczęszcza do szkół zawodowych i średnich w Sławnie i Darłowie oraz młodzież nie ucząca się i nie pracująca.
Dotacja zostanie przeznaczona na: pokrycie kosztów wynagrodzeń trenerów i ekspertów, zakup potrzebnych sprzętów i materiałów, wyżywienie i noclegi uczestników projektu, (większość z nich pochodzi z rodzin żyjących na granicy ubóstwa, gorący posiłek będzie dla nich dodatkową zachęta do udziału w projekcie), koszty transportu, dokumentacji i promocji.

Budżet projektu: 32 833 zł

Dotacja: 18 500 zł zł

Rocznik: 2004

Nitka: Małe Granty

Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Podgórkach

Miejscowość: Podgórki

Ulica, nr domu i lokalu: –

Kod pocztowy i Poczta: 76-129 Ostrowiec

Województwo: zachodniopomorskie

Powiat: sławieński

Adres strony internetowej: http://

Kraina baśni i zabawy na ruinach pegeeru

Podgórki 21, 76-129, Polska

Więcej