Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Czas na kolejną przygodę!

Data publikacji: 12.01.2024
Równać Szanse

Miniony rok był dla nas wszystkich pełen wyzwań, ale również dobrych momentów. Razem udało nam się sporo osiągnąć. Twoje zaangażowanie było dla nas bardzo ważne i napędzało nas do działania!

 

W nowym roku życzymy Ci niekończącej się pozytywnej energii, determinacji i mnóstwa inspirujących momentów. Niech ten rok obfituje w niezapomniane wspomnienia i nowe, ekscytujące doświadczenia.

Skopiowano!

Za kilka dni ogłosimy nasz pierwszy i jedyny w tym roku otwarty konkurs. W ramach 24. edycji programu zainaugurujemy Małe Granty, ale przygotuj się na coś wyjątkowego – to będą naprawdę WIELKIE Małe Granty! Mamy do dyspozycji 1 200 000 zł na 100 projektów!

 

Dlaczego tylko jeden konkurs?

 

Jesteśmy na ostatniej prostej aktualizacji po zmianach, które można obserwować w ostatnich latach.  Intensywnie pracujemy nad rozwojem systemu szkoleń, certyfikacją działań i doskonaleniem Programu. Za kulisami dzieje się naprawdę dużo!

 

To czas, w którym skupiamy się na rozwoju, ale już za rok zapraszamy na nową, pełną możliwości edycję!

 

Pamiętaj, że zaangażowanie w Równać Szanse to nie tylko szansa na zmianę życia młodych ludzi, ale również okazja do rozwoju dla każdego z nas. To znacznie więcej niż praca, dotacje czy projekty. 

 

Chcemy, żeby nasz program był wyjątkowy i wywierał realny wpływ na każdego z nas i otaczający nas świat. Liczymy, że nam w tym pomożesz!

 

We wtorek o 18:00 wpadnij na Zooma, pogadamy!
https://us06web.zoom.us/j/4593614009

 

Trzymaj się ciepło!
Czeka nas ekscytująca przygoda!
Zespół Równać Szanse

 

👉 A teraz opowiedz, co u Ciebie! 👈

Kontakt

Chętnie pomożemy i rozwiejemy wątpliwości

Paweł Walecki

🧑‍💼 Dyrektor Programowy

✉️ pawel.walecki@civispolonus.org.pl

☎️ 609 458 344

ℹ️ Sprawy merytoryczne