Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Łączymy potencjały! Spotkanie z Projektorem i Stypendiami Pomostowymi

Data publikacji: 15.06.2023
Równać Szanse

Spotkaliśmy się wraz z Programem Projektor oraz Programem Stypendiów Pomostowych z Fundacji Edukacyjnej Przedsiębiorczości w siedzibie Fundacji Civis Polonus i omówiliśmy nasze wspólne działania, które mają na celu jeszcze lepsze wsparcie młodych ludzi w ich wkraczaniu w dorosłość.

 

Podczas spotkania mieliśmy okazję porozmawiać i wymienić się inspiracjami z Zofią Sapijaszką oraz Kamilem Wrzosem. Ich wiedza i doświadczenie stanowiły ogromną inspirację dla naszych działań.

 

Teraz, pełni entuzjazmu, przenosimy nasze plany na grunt Lublina! Tam spotkamy się ponownie, gotowi do dalszych rozmów i zacieśniania współpracy.

Skopiowano!

Razem możemy więcej! Jesteśmy przekonani, że połączenie naszych potencjałów pozwoli nam jeszcze skuteczniej wspierać młodzież w rozwoju ich talentów, umiejętności i pasji. Wierzymy, że razem możemy tworzyć dobrą przyszłość dla młodych ludzi, dając im narzędzia i wsparcie niezbędne do osiągania sukcesów.

 

Razem z Wami, naszymi partnerami i społecznością, jesteśmy gotowi przekraczać granice i realizować nasze wspólne cele!

Kontakt

Chętnie pomożemy i rozwiejemy wątpliwości

Paweł Walecki

🧑‍💼 Dyrektor Programowy

✉️ pawel.walecki@civispolonus.org.pl

☎️ 609 458 344

ℹ️ Sprawy merytoryczne