Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Paweł Walecki nowym szefem Programu Równać Szanse!

Data publikacji: 01.04.2022
Równać Szanse

Z dniem dzisiejszym, po ponad 20 latach, Artur Łęga przekazał swoje obowiązki Koordynatora Programu Równać Szanse dotychczasowemu specjaliście ds. realizacji projektów Pawłowi Waleckiemu.

Skopiowano!

Artur był szefem Programu od samego początku, czyli od 21 lat! To, jak Równać Szanse wygląda dzisiaj, jest wyrazem jego troski o wysokie standardy i tworzenie jak najlepszych warunków dla młodych ludzi i koordynatorów, tak, aby młodzież z małych miejscowości mogła rozwijać swoje kompetencje społeczne i sprawdzać się w nowych sytuacjach.

 

Artur wciąż pozostaje częścią zespołu i nadal będzie wspierał nasze działania, dzieląc się zdobytym doświadczeniem i ucząc, jak nie stracić zaangażowania w działaniu z młodzieżą.

 

Artur, chcielibyśmy podziękować Ci za dotychczasową pracę na rzecz Programu Równać Szanse i życzyć powodzenia w przyszłości!

 

Pawła Waleckiego, nowego szefa Programu, zna chyba każdy, kto realizował projekty w Równać Szanse. Paweł od blisko 10 lat pomaga koordynatorom realizować cele, uatrakcyjniać działania, rozwiązywać problemy i osiągać maksymalne efekty w projektach.

 

Zachęcamy do przeczytania krótkiego wywiadu, którego Paweł udzielił kiedyś dla portalu ngo.pl – „Zaufałem młodym – najlepsza rzecz, jaką zrobiłem”.

 

Paweł, gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych działaniach!

Kontakt

Chętnie pomożemy i rozwiejemy wątpliwości

Paweł Walecki

🧑‍💼 Dyrektor Programowy

✉️ pawel.walecki@civispolonus.org.pl

☎️ 609 458 344

ℹ️ Sprawy merytoryczne