Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Artur Łęga przechodzi na zasłużoną emeryturę

Data publikacji: 20.12.2022
Równać Szanse

Dziś jest ten dzień! Wszyscy wiedzieliśmy, że nadejdzie, ale nie wierzyliśmy, że naprawdę! Artur Łęga przechodzi na zasłużoną emeryturę!

 

Artur był z nami od początku. Przez ostatnie 22 lata, działał na rzecz młodzieży i zostawił niezatarty ślad w naszym Programie oraz w wielu miejscach w całym kraju. Odwiedził tysiące projektów w całej Polsce, był w każdej gminie i każdym powiecie! Razem z tysiącami koordynatorów projektów pomógł młodym ludziom dobrze wystartować w dorosłe życie,  przyczyniając się do ich sukcesów.

 

Arturze, chcemy Ci podziękować za Twoją pracę! Za standardy i jakość, jakie wniosłeś do naszego Programu. Z pomysłu stworzyłeś markę, która jest synonimem jakości. Wymagałeś od nas, ale przede wszystkim od siebie. Dzięki Twojej pracy Program Równać Szanse zmienił życie tysięcy młodych ludzi. Życzymy Ci emerytury takiej, jaką sobie zaplanowałeś i mnóstwa radości z każdego dnia. Mamy nadzieję, że będziesz miał czas, by czytać zaległe książki i realizować swoje marzenia. 

 

Dziękujemy Ci za wszystko!

Skopiowano!

Kontakt

Chętnie pomożemy i rozwiejemy wątpliwości

Paweł Walecki

🧑‍💼 Dyrektor Programowy

✉️ pawel.walecki@civispolonus.org.pl

☎️ 609 458 344

ℹ️ Sprawy merytoryczne