Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Jak lepiej dogadywać się z młodzieżą?

Data publikacji: 13.03.2023
Praca z młodzieżą

W dzisiejszych czasach dotarcie do młodych ludzi i zainteresowanie ich swoją inicjatywą nie jest łatwe. Dlatego warto wykorzystać każdą możliwość, aby lepiej zrozumieć i nawiązać z nimi kontakt. W naszych ostatnich webinarach postanowiliśmy skupić się na temacie, jak skutecznie dogadywać się z młodzieżą oraz jak ich zaangażować i utrzymać motywację w trakcie projektu.

 

Prezentujemy nagrania z naszych ostatnich webinariów w ramach Konkursu Duże Granty. Dzięki nim zdobędziecie praktyczne wskazówki, jak efektywnie komunikować się z młodymi ludźmi oraz jak wzbudzić w nich zainteresowanie swoją inicjatywą.

Skopiowano!

5 rzeczy, za które młodzież Cię pokocha!

Poznasz skuteczne sposoby na budowanie relacji z młodzieżą. Dowiesz się jakie działania warto podejmować, by zyskać ich zaufanie i zaangażowanie.

 

 

 

7 sposobów na zaangażowanie młodzieży do działania

Poznasz skuteczne metody na to jak zmotywować młodzież do działania. Dowiesz się jakie działania warto podjąć, by zwiększyć ich zaangażowanie i zachęcić do własnej inicjatywy.

 

 

 

Jak na essie dogadać się z młodzieżą?

Poznasz skuteczne metody komunikacji z młodzieżą. Dowiesz się jak budować trwałe i skuteczne relacje z młodzieżą, które pomogą Ci w realizacji Twojego projektu.

 

Kontakt

Chętnie pomożemy i rozwiejemy wątpliwości

Paweł Walecki

🧑‍💼 Dyrektor Programowy

✉️ pawel.walecki@civispolonus.org.pl

☎️ 609 458 344

ℹ️ Sprawy merytoryczne