Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Trwa nabór do Letniej Szkoły Młodzieżowych Liderów!

Data publikacji: 05.04.2024
Inne konkursy

Zapraszamy do udziału w Letniej Szkole Młodzieżowych Liderów RS! To szansa na zdobycie nowych umiejętności i nawiązanie kontaktów z rówieśnikami z innych projektów realizowanych w ramach Programu Równać Szanse. A to jeszcze nie wszystko!

 

W programie zaplanowane są m.in. zajęcia dotyczące metod pracy w grupie, rozwoju liderskiego, projektowania działań, wizyty studyjne w organizacjach pozarządowych, spotkania z ekspertami oraz zorganizowane formy spędzania czasu wolnego.

 

Po szkoleniu, organizacje rekomendujące uczestników będą mogły ubiegać się o dotacje do 3 000 zł na realizację projektów, których pomysłodawcami i koordynatorami będą absolwenci Letniej Szkoły Młodzieżowych Liderów RS.

 

Szkoła odbędzie się w dniach 7-13 lipca 2024 r., w Warszawie.

 

Ostateczny termin składania formularzy i filmów przez kandydatów oraz rekomendacji przez organizacje upływa 6 maja 2024 r., o godz. 12:00

 

[AKTUALIZACJA] UWAGA! Termin naboru został przedłużony do 13 maja do godziny 12:00!

Skopiowano!

Celem Letniej Szkoły Młodzieżowych Liderów RS jest rozwijanie kompetencji liderskich młodzieży związanej z Programem Równać Szanse, takich jak np. umiejętność planowania i skutecznej realizacji działań społecznych, a także pogłębianie ich wiedzy w zakresie edukacji obywatelskiej.

 

Jeśli chcesz się rozwijać i zdobyć nowe doświadczenia, to ta oferta jest dla Ciebie!

 

O udział w LSML RS mogą ubiegać się osoby wieku 15-19 lat, które uczestniczyły w projektach zrealizowanych w ramach Konkursu Duże Granty Równać Szanse 2022 lub Konkursu Małe Granty Równać Szanse 2022 (tegoroczni absolwenci szkół podstawowych, uczniowie szkół ponadpodstawowych i tegoroczni absolwenci szkół ponadpodstawowych).

 

Na szkolenie zostaną zaproszone 24 osoby, których aplikacje zostaną najwyżej ocenione przez Komisję Ekspertów.

Zgłoszenia

Kandydaci na uczestników Letniej Szkoły Młodzieżowych Liderów RS powinni wypełnić elektroniczny formularz zgłoszeniowy dostępny pod linkiem: https://s.rownacszanse.pl/sml-zgloszenie.

 

Wymagany jest również krótki film promujący swoją kandydaturę (maksymalnie 30-sekundowy). Szczegóły dotyczące nagrania znajdziesz w zasadach rekrutacji.

 

Dodatkowo, każdy kandydat musi uzyskać rekomendację organizacji bądź instytucji, która zrealizowała jego projekt. Organizacja rekomendująca powinna wypełnić formularz dostępny pod linkiem: https://s.rownacszanse.pl/sml-rekomendacja

 

Wszystkie szczegóły zostały opisane w zasadach rekrutacji.

Kontakt

Chętnie pomożemy i rozwiejemy wątpliwości

Paweł Walecki

🧑‍💼 Dyrektor Programowy

✉️ pawel.walecki@civispolonus.org.pl

☎️ 609 458 344

ℹ️ Sprawy merytoryczne