Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Ocena formalna zgłoszeń do Letniej Szkoły Młodzieżowych Liderów RS 2024

Data publikacji: 14.05.2024
Inne konkursy

Przeprowadziliśmy ocenę formalną zgłoszeń do Letniej Szkoły Młodzieżowych Liderów Równać Szanse!

Z radością informujemy, że wszystkie otrzymane przez nas zgłoszenia przeszły ją pozytywnie.

 

Wyniki poznamy do 29 maja!

Skopiowano!
Lp. Imię i nazwisko Organizacja rekomendująca Miejscowość Status zgłoszenia
1. Maksymilian Bilski Centrum Kultury i Rekreacji w Starej Dąbrowie Stara Dąbrowa formalne
2. Oskar Kruk Centrum Kultury i Rekreacji w Starej Dąbrowie Stara Dąbrowa formalne
3. Oliwier Semba Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna im. Władysława Reymonta w Wieruszowie Wieruszów formalne
4. Julia Łaguna Biblioteka - Centrum Kultury w Szczuczynie Szczuczyn formalne
5. Zofia Włochyńska Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna im. W. S. Reymonta w Wieruszowie Wieruszów formalne
6. Julia Saniewska Biblioteka - Centrum Kultury w Szczuczynie Szczuczyn formalne
7. Tomasz Gałecki Biblioteka - Centrum Kultury w Szczuczynie Szczuczyn formalne
8. Daniel Piasecki Biblioteka - Centrum Kultury w Szczuczynie Szczuczyn formalne
9. Julita Okoń Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna im. Władysława Reymonta w Wieruszowie Wieruszów formalne
10. Wiktor Grzegorzek Stowarzyszenie SÓLKICZORA Sól-Kiczora formalne
11. Patryk Grabski Gminny Ośrodek Kutury "Promyk" Bystra formalne
12. Maciej Wełniak Stowarzyszenie SÓLKICZORA Sól-Kiczora formalne
13. Martyna Nowacka Gminne Centrum Kultury i Rekreacji w Krobi Krobia formalne
14. Iga Stepnowska Gminny Ośrodek Kultury w Dźwierzutach Dźwierzuty formalne
15. Zofia Sito Gminny Ośrodek Kutury "Promyk" Bystra formalne
16. Zuzanna Lipska Gminny Ośrodek Kultury w Dźwierzutach Dźwierzuty formalne
17. Sylwia Chmielewska Kocham Dąbrowę Dąbrowa Białostocka formalne
18. Antonina plesiak Towarzystwo Miłośników Ziemi Chodzieskiej Chodzież formalne
19. Maja Ostrowska Towarzystwo Miłośników Ziemi Chodzieskiej Chodzież formalne
20. Amelia Antonik Kocham Dąbrowę Dąbrowa Białostocka formalne
21. Michał Rogóż OSP Łabowa Łabowa formalne
22. Patrycja Matyjewicz OSP Łabowa Łabowa formalne
23. Jakub Matyjewicz OSP Łabowa Łabowa formalne
24. Sandra Ograbek Stowarzyszenie Chociszewo -Wspólna Przyszłość w Chociszewie Chociszewo formalne
25. Patrycja Grabiec Stowarzyszenie Przyjaciół "Rabcia" Rabka-Zdrój formalne
26. Anna Gawlik OSP Łabowa Łabowa formalne

Kontakt

Chętnie pomożemy i rozwiejemy wątpliwości

Paweł Walecki

🧑‍💼 Dyrektor Programowy

✉️ pawel.walecki@civispolonus.org.pl

☎️ 609 458 344

ℹ️ Sprawy merytoryczne