Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Ogłaszamy wyniki! Sprawdź, kto weźmie udział w Letniej Szkole Młodzieżowych Liderów!

Data publikacji: 13.06.2023
Inne konkursy

Wspaniałe wieści! Ogłaszamy wyniki naboru do Letniej Szkoły Młodzieżowych Liderów Równać Szanse! Po długim procesie selekcji i analizie licznych aplikacji, z niecierpliwością przedstawiamy listę uczestników, którzy zostali wybrani do udziału w naszym prestiżowym programie.

 

Serdecznie gratulujemy wszystkim wybranym uczestnikom! Wasze zaangażowanie, pasja i umiejętności wyróżniły Was spośród wielu utalentowanych kandydatów. Czekają Was niezapomniane chwile, rozwijające warsztaty, inspirujące spotkania i niesamowite przygody podczas Letniej Szkoły Młodzieżowych Liderów.

 

Celem Letniej Szkoły Młodzieżowych Liderów RS jest rozwijanie kompetencji liderskich młodzieży związanej z Programem Równać Szanse, takich jak np. umiejętność planowania i skutecznej realizacji działań społecznych, a także pogłębianie ich wiedzy w zakresie edukacji obywatelskiej.

 

To niepowtarzalne wydarzenie, które daje młodym liderom możliwość rozwinięcia swojego potencjału i zdobycia niezbędnych umiejętności do przemiany świata. To miejsce, gdzie pasja, zaangażowanie i chęć działania spotykają się w jednym miejscu.

Skopiowano!

Lista zakwalifikowanych osób

Z osobami zakwalifikowanymi do Letniej Szkoły Młodzieżowych Liderów Równać Szanse skontaktujemy się mailowo.

 

Generated by wpDataTables

Lista rezerwowa

Generated by wpDataTables

Kontakt

Chętnie pomożemy i rozwiejemy wątpliwości

Paweł Walecki
🧑‍💼 Dyrektor Programowy
✉️ pawel.walecki@civispolonus.org.pl
☎️ 609 458 344
ℹ️ Sprawy merytoryczne