Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Wyniki pierwszego etapu Projektów Modelowych

Data publikacji: 13.02.2023
Inne konkursy

Poznaliśmy organizacje, które zakwalifikowały się do pierwszego etapu Konkursu Projekty Modelowe, którego celem jest wsparcie projektów, które będą promowały wśród organizacji, instytucji i osób pracujących z młodzieżą sprawdzone, skuteczne techniki i narzędzia wykorzystywane w projektach realizowanych w ramach Programu Równać Szanse.

 

Każda z 10 organizacji, która zgłosiła się do konkursu, zakwalifikowała się do pierwszego etapu! Gratulujemy!

 

O szczegółach organizacje zostały poinformowane drogą mailową na adresy email wskazane w formularzu zgłoszeniowym.

Skopiowano!

W pierwszej fazie, czyli fazie edukacyjnej, organizacje/instytucje zgłaszają swoje projekty w formularzu zgłoszeniowym, w którym opisują najlepsze techniki i narzędzia stosowane w realizacji celów Programu Równać Szanse. Komisja Ekspertów wybierze następnie organizacje, które zostaną zaproszone do dwóch szkoleń online, podczas których omówi się najlepsze praktyki i sposoby prezentacji technik pracy z młodzieżą.

 

Udział w szkoleniach jest warunkiem udziału w drugim etapie konkursu, czyli fazie wdrożeniowej oraz ubiegania się o dotację.

Lista zakwalifikowanych organizacji

Generated by wpDataTables

Kontakt

Chętnie pomożemy i rozwiejemy wątpliwości

Paweł Walecki

🧑‍💼 Dyrektor Programowy

✉️ pawel.walecki@civispolonus.org.pl

☎️ 609 458 344

ℹ️ Sprawy merytoryczne