Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Ostatnia szansa na zgłoszenie! Przedłużamy nabór w konkursie Festiwale Równać Szanse do środy!

Data publikacji: 21.04.2023
Inne konkursy

Dla wszystkich zainteresowanych udziałem w konkursie Festiwale Równać Szanse mamy dobrą wiadomość! Nabór wniosków został przedłużony do środy 26 kwietnia do godziny 12:00! To idealna okazja dla tych, którzy chcieliby przedstawić swoje pomysły i podzielić się doświadczeniami z innymi młodymi ludźmi z całej Polski.

Skopiowano!

Festiwale Równać Szanse to doskonała okazja do prezentowania swoich projektów, wymiany doświadczeń i rozmów na temat sytuacji młodzieży w Polsce. Chcemy, by to właśnie młodzi ludzie mieli okazję zaprezentować i upowszechnić swoje działania, a także nawiązać kontakty z rówieśnikami z innych miejscowości.

 

Czekamy na Wasze projekty, które staną się inspiracją do podjęcia inicjatyw lokalnych działań na rzecz młodych ludzi mieszkających w danym środowisku.

 

Więcej informacji o konkursie znajdziesz tutaj.

Kontakt

Chętnie pomożemy i rozwiejemy wątpliwości

Paweł Walecki

🧑‍💼 Dyrektor Programowy

✉️ pawel.walecki@civispolonus.org.pl

☎️ 609 458 344

ℹ️ Sprawy merytoryczne