Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Wyniki rekrutacji do Letniej Szkoły Młodzieżowych Liderów!

Data publikacji: 03.06.2022
Inne konkursy

Poznaliśmy 24 osoby, które na początku lipca wezmą udział w Letniej Szkole Młodzieżowych Liderów Równać Szanse! Serdecznie gratulujemy!

 

Podczas szkolenia stawiamy nacisk na rozwijanie kompetencji liderskich młodzieży związanej z programem Równać Szanse, w tym umiejętność planowania i skutecznej realizacji działań społecznych, a także pogłębianie  ich wiedzy w zakresie edukacji obywatelskiej. 

 

W programie szkoły zaplanowane są m.in. zajęcia dotyczące metod pracy w grupie, rozwoju liderskiego, projektowania działań, wizyty studyjne w organizacjach pozarządowych np. w Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, spotkania z ekspertami oraz zorganizowane formy spędzania czasu wolnego.

 

Udział w szkole jest dla uczestników szansą na zdobycie nowych umiejętności oraz na nawiązanie kontaktów z rówieśnikami z innych projektów realizowanych w ramach programu Równać Szanse.

Skopiowano!

Lista osób, które wezmą udział w Letniej Szkole Młodzieżowych Liderów

Generated by wpDataTables

Kontakt

Chętnie pomożemy i rozwiejemy wątpliwości

Paweł Walecki

🧑‍💼 Dyrektor Programowy

✉️ pawel.walecki@civispolonus.org.pl

☎️ 609 458 344

ℹ️ Sprawy merytoryczne