Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Ruszyła rekrutacja do Letniej Szkoły Młodzieżowych Liderów

Data publikacji: 14.04.2022
Inne konkursy

Ogłaszamy rekrutację do Letniej Szkoły Młodzieżowych Liderów programu „Równać Szanse”. Szkolenie odbędzie się między 3 – 9 lipca w Warszawie . Zapraszamy do udziału uczestników projektów zrealizowanych w ramach Ogólnopolskiego lub Regionalnego Konkursu Grantowego Programu Równać Szanse 2020 i Konkursu Małe Granty Równać Szanse 2021 w wieku 15–19 lat.

Zgłoszenia przyjmujemy do 16 maja 2022 do godz. 15:00!

Letnia Szkoła Młodzieżowych Liderów
Skopiowano!

Dlaczego warto?

Podczas szkolenia stawiamy nacisk na rozwijanie kompetencji liderskich młodzieży związanej z programem „Równać Szanse”, w tym umiejętność planowania i skutecznej realizacji działań społecznych, a także pogłębianie  ich wiedzy w zakresie edukacji obywatelskiej. 

 

W programie szkoły zaplanowane są m.in. zajęcia dotyczące metod pracy w grupie, rozwoju liderskiego, projektowania działań, wizyty studyjne w organizacjach pozarządowych np. w Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, spotkania z ekspertami oraz zorganizowane formy spędzania czasu wolnego.

 

Udział w szkole jest dla uczestników szansą na zdobycie nowych umiejętności oraz na nawiązanie kontaktów z rówieśnikami z innych projektów realizowanych w ramach programu „Równać Szanse”.

Kto może wziąć udział?

Zgłosić mogą się osoby w wieku 15-19 lat, które uczestniczyły w projektach zrealizowanych w ramach Ogólnopolskiego lub Regionalnego Konkursu Grantowego Programu Równać Szanse 2020 i Konkursu Małe Granty Równać Szanse 2021 (tegoroczni absolwenci szkół podstawowych, uczniowie szkół średnich i tegoroczni absolwenci szkół średnich).

Jak się zgłosić?

Kandydaci na uczestników Letniej Szkoły Młodzieżowych Liderów RS powinni:

 

 

  • nagrać krótki (maksymalnie 30 sekundowy) film promujący swoją kandydaturę (dokładny opis filmu znajdziesz w Zasadach Letniej Szkoły załączonych na dole tej strony)

 

  • uzyskać rekomendację organizacji bądź instytucji, która zrealizowała projekt w ramach Ogólnopolskiego, Regionalnego Konkursu Grantowego RS 2020 lub Konkursu Małe Granty Równać Szanse 2021. Organizacja rekomendująca powinna wypełnić formularz

 

 

Dokumenty

Kontakt

Chętnie pomożemy i rozwiejemy wątpliwości

Paweł Walecki

🧑‍💼 Dyrektor Programowy

✉️ pawel.walecki@civispolonus.org.pl

☎️ 609 458 344

ℹ️ Sprawy merytoryczne