Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Wyniki oceny formalnej w Małych Grantach! Sprawdź, czy twój wniosek przeszedł dalej!

Data publikacji: 29.02.2024
Konkurs Małe Granty

W Konkursie Małe Granty zgłoszono aż 352 projekty, które w ostatnich dniach poddaliśmy pierwszemu etapowi selekcji, czyli ocenie formalnej. Do dalszej oceny trafią tylko te projekty, które spełniły wszystkie formalności. Nasi eksperci już nie może się doczekać, aby się z nimi zapoznać i wybrać te, które otrzymają wsparcie finansowe.

 

Niestety 26 wniosków nie przeszło pierwszego etapu.

 

Poniżej przedstawiamy wyniki oceny formalnej i przypominamy, jakie kryteria były brane pod uwagę, aby projekty mogły przejść do kolejnego etapu.

 

Jeśli Twój wniosek nie przeszedł oceny formalnej i chcesz dowiedzieć się dlaczego napisz do nas na adres rownacszanse@civispolonus.org.pl.

Skopiowano!

Kryteria oceny formalnej

Podczas sprawdzania formalności patrzymy, czy wnioskujący ma prawo wziąć udział w konkursie i czy spełnia podstawowe warunki. To oznacza, że sprawdzamy, czy wnioskujący wskazał partnera do organizacji Festiwalu, czy czas realizacji projektu jest przewidziany pomiędzy 1 kwietnia 2024 r. a 31 sierpnia 2024 roku oraz czy działania zakładają realizację wspólnie z partnerami, co najmniej jednodniowego wydarzenia pod nazwą Festiwal Równać Szanse.

Dodatkowo sprawdzamy, czy kwota, o którą się ubiegasz, nie przekracza 10 000 zł, czy wydatki na sprzęt i remonty nie przekraczają 25% wnioskowanej kwoty oraz czy koszty obsługi projektu nie przekraczają 10% tej kwoty.

Wyniki oceny formalnej

Generated by wpDataTables

Kontakt

Chętnie pomożemy i rozwiejemy wątpliwości

Paweł Walecki
🧑‍💼 Dyrektor Programowy
✉️ pawel.walecki@civispolonus.org.pl
☎️ 609 458 344
ℹ️ Sprawy merytoryczne