Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Oto zwycięzcy Konkursu Małe Granty! Sprawdź, czy jesteś na liście!

Data publikacji: 20.03.2024
Konkurs Małe Granty

Po wielu tygodniach ciężkiej pracy wybraliśmy zwycięzców Konkursu Małe Granty! Musimy przyznać, że nie było łatwo — zresztą, nigdy nie jest! Podczas każdej edycji konkursu, jesteśmy pod wrażeniem zaangażowania i pomysłowości!

Nasi eksperci musieli podjąć wiele trudnych decyzji… Wiemy, że każdy złożony wniosek to nie tylko dokument konkursowy, ale też ogromna szansa dla młodzieży z danej miejscowości. Dziękujemy Ci za to, że tak ich wspierasz i walczysz o ich lepszą przyszłość!

W tej edycji otrzymaliśmy aż 352 wnioski, spośród których 101 otrzyma dofinansowanie, dzieląc się pulą 1 200 000 zł na działania z młodzieżą! Dodatkowo 10 projektów znalazło się na liście rezerwowej. Gratulacje dla zwycięzców i życzymy powodzenia w realizacji waszych projektów!

Jeśli wasz projekt nie znalazł się na liście, nie traktuj tego jako porażki. Dla wielu osób była to pierwsza okazja do nawiązania kontaktu z młodzieżą lub zmiany sposobu myślenia o niej. To ważny krok na drodze do budowania lepszej przyszłości dla młodych ludzi. Przed nami kolejne edycje konkursu, a dotychczasowe doświadczenia i wnioski wyciągnięte z tego roku mogą być kluczem do sukcesu w przyszłości.

Jeśli masz pytania lub wątpliwości dotyczące tego, dlaczego wasz projekt nie otrzymał dofinansowania, bardzo chętnie na nie odpowiemy – napisz do nas!

A teraz przechodzimy do ogłoszenia wyników konkursu!

Skopiowano!

Wyniki Konkursu Małe Granty

Skorzystaj z wyszukiwarki na górze tabeli, żeby szybciej znaleźć swój projekt!

Organizacje dotowane i dotowane warunkowo otrzymają dziś wiadomości na adresy e-mail podane w systemie. Prosimy o sprawdzenie folderu ze spamem. Jeśli do jutra wiadomość nie dotrze, prosimy o kontakt z Emilią na adres emilia.licwinko@civispolonus.org.pl.

Generated by wpDataTables

Lista rezerwowa

Generated by wpDataTables

Kontakt

Chętnie pomożemy i rozwiejemy wątpliwości

Paweł Walecki
🧑‍💼 Dyrektor Programowy
✉️ pawel.walecki@civispolonus.org.pl
☎️ 609 458 344
ℹ️ Sprawy merytoryczne