Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Wynieś swoje wnioski na wyższy poziom! Weź udział w webinarach

Data publikacji: 25.08.2023
Konkurs Małe Granty

Zapraszamy na nasze inspirujące webinary, które otworzą przed Tobą nowe możliwości rozwoju osobistego i zawodowego! Zastanawiasz się jak skutecznie oceniać wnioski, komunikować się z młodzieżą, realizować swoje projekty lub radzić sobie z wyzwaniami w pracy z młodzieżą? Nasze webinary to doskonała okazja, aby zdobyć praktyczne umiejętności, poznać sprawdzone strategie i wzbogacić swoją wiedzę.

 

Jeśli chcesz otrzymywać przypomnienia o webinarach na swój e-mail zapisz się na listę na stronie www.malegranty.org

Skopiowano!

 

🧑‍🏫 Tajniki oceny wniosków: Co komisja naprawdę chce zobaczyć?
📅 Kiedy: Wtorek, 29 sierpnia ⏰ Godzina: 18:00

 

Zapraszamy na praktyczny webinar, który pokaże Ci, jak trafnie oceniać wnioski, zrozumieć kluczowe kryteria oraz unikać najczęstszych błędów w procesie aplikowania. Dowiesz się, jak prezentować swoje pomysły i plany w sposób przekonujący, zdobywając uznanie komisji oceniającej.

 

 

🧑‍🏫 Pierwszy krok: Jak zrozumieć potrzeby i oczekiwania młodzieży?
📅 Kiedy: Wtorek, 5 września ⏰ Godzina: 18:00

 

Czy wiesz, jak efektywnie komunikować się z młodzieżą i zrozumieć ich punkt widzenia? Zapraszamy na webinar, który pomoże Ci odkryć najważniejsze potrzeby i oczekiwania młodych ludzi. Dowiesz się także, jak skutecznie angażować młodzież w dialog i współpracę, wykorzystując różnice między pokoleniami.

 

 

🧑‍🏫 Jak radzić sobie z wyzwaniami w pracy z młodzieżą?
📅 Kiedy: Wtorek, 12 września ⏰ Godzina: 18:00

 

Praca z młodzieżą to fascynujące wyzwanie, ale także okazja do rozwoju. Na tym webinarze dowiesz się, jakie są najczęstsze wyzwania w pracy z młodzieżą i jak sobie z nimi radzić. Poznasz skuteczne strategie radzenia sobie z konfliktami, zarządzania różnorodnością oraz wspierania młodzieży w radzeniu sobie z presją i stresem.

 

 

🧑‍🏫 Od pomysłu do realizacji: Zamień wizję w udany projekt!
📅 Kiedy: Wtorek, 26 września ⏰ Godzina: 18:00

 

Zapraszamy na webinar, który pokaże Ci, jak przekształcić swoją wizję w udany projekt. Dowiesz się, jak zdefiniować cel i plan projektu, jakie narzędzia i techniki wykorzystać w procesie planowania oraz jak radzić sobie z wyzwaniami w realizacji. Nie zabraknie także wskazówek dotyczących mierzenia sukcesu projektu.

 

Kontakt

Chętnie pomożemy i rozwiejemy wątpliwości

Paweł Walecki

🧑‍💼 Dyrektor Programowy

✉️ pawel.walecki@civispolonus.org.pl

☎️ 609 458 344

ℹ️ Sprawy merytoryczne