Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Ocena formalna w Małych Grantach: Sprawdź, czy twój wniosek przeszedł pierwszy test!

Data publikacji: 16.10.2023
Konkurs Małe Granty

W Konkursie Małe Granty otrzymaliśmy aż 194 wnioski, które poddaliśmy pierwszemu etapowi selekcji, czyli ocenie formalnej. Tylko projekty, które spełniły wymagania formalne, trafią teraz do naszej komisji ekspertów, którzy dokładnie zapoznają się z wnioskami i na ich podstawie przyznają dotacje. Niestety 26 wniosków nie przeszło pierwszego etapu.

 

Poniżej przedstawiamy wyniki oceny formalnej i przypominamy, jakie kryteria były brane pod uwagę, aby projekty mogły przejść do kolejnego etapu.

 

Jeśli Twój wniosek nie przeszedł oceny formalnej i chcesz dowiedzieć się dlaczego napisz do nas na adres rownacszanse@civispolonus.org.pl.

Skopiowano!

Kryteria oceny formalnej

Podczas sprawdzania formalności patrzymy, czy wnioskujący ma prawo wziąć udział w konkursie i czy spełnia podstawowe warunki. To oznacza, że sprawdzamy, czy projekt zakłada co najmniej sześć miesięcy działań i mieści się w okresie od 1 stycznia 2024 do 31 lipca 2024 roku. Projekt musi przewidywać uczestnictwo co najmniej 12 młodych osób w wieku od 13 do 19 lat z miejscowości, w których mieszka nie więcej niż 20 000 ludzi.

 

Dodatkowo sprawdzamy, czy kwota, o którą się ubiegasz, nie przekracza 12 000 zł, czy wydatki na sprzęt i remonty nie przekraczają 25% wnioskowanej kwoty oraz czy koszty obsługi projektu nie przekraczają 10% tej kwoty.

 

Tutaj możesz sprawdzić dokument z kryteriami oceny formalnej

 

Najczęstszym błędem, przez które wnioski nie przeszły oceny formalnej jest nieodpowiedni wiek uczestników projektów.

Wyniki oceny formalnej

Generated by wpDataTables

Kontakt

Chętnie pomożemy i rozwiejemy wątpliwości

Paweł Walecki

🧑‍💼 Dyrektor Programowy

✉️ pawel.walecki@civispolonus.org.pl

☎️ 609 458 344

ℹ️ Sprawy merytoryczne