Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Milion złotych na działania z młodzieżą! Oto kto otrzyma granty!

Data publikacji: 17.11.2023
Konkurs Małe Granty

Dziś z wielką radością ogłaszamy wyniki Konkursu Małe Granty! Otrzymaliśmy 194 wnioski, co sprawiło, że zadanie naszych ekspertów było wyjątkowo trudne podczas wyboru najlepszych spośród nich.

 

Udało im się wyłonić 85 projektów, które otrzymają łącznie ponad 1 000 000 zł dofinansowania. To właśnie te projekty zaangażują młodzież, pomagając im rozwijać umiejętności niezbędne w dorosłym życiu.

 

Wszystkie wnioski, które do nas dotarły były naprawdę ciekawe! To dowodzi, że pomysłowość i zaangażowanie w naszej społeczności nie mają granic!

 

Serdeczne gratulacje dla zwycięzców! Wasza praca i determinacja zasługują na szczególne wyróżnienie. Jednocześnie, chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom konkursu za wasze zaangażowanie w budowanie lepszej przyszłości dla młodych ludzi.

 

Teraz, bez dalszego wstrzymywania twojej ciekawości, przechodzimy do ogłoszenia wyników konkursu!

Skopiowano!
Generated by wpDataTables

Dla wszystkich tych, którzy nie otrzymali dotacji, ale chcą dowiedzieć się więcej o decyzji naszego zespołu ekspertów, serdecznie zachęcamy do kontaktu mailowego.

Kontakt

Chętnie pomożemy i rozwiejemy wątpliwości

Paweł Walecki

🧑‍💼 Dyrektor Programowy

✉️ pawel.walecki@civispolonus.org.pl

☎️ 609 458 344

ℹ️ Sprawy merytoryczne