Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Spotkanie podsumowujące dla koordynatorów Konkursu Małe Granty 2021

Data publikacji: 25.01.2022
Konkurs Małe Granty

Wiele projektów realizowanych w ramach Konkursu Małe Granty 2021 miało już swój finał. Teraz czas na spotkanie dla koordynatorów i koordynatorek, na którym chcemy wspólnie z Wami podsumowywać Wasze działania projektowe, świętować sukcesy młodzieży i pomóc przeanalizować to, co się działo w ostatnich miesiącach.

Skopiowano!

Format spotkania

Spotkanie będzie w formie dwudniowych warsztatów online. Przeznaczone jest zarówno dla osób, które skończą projekt w styczniu jak i dla tych, które przedłużyły realizacje do marca.

 

Udział w spotkaniu nie jest obowiązkowy. Zachęcamy jednak do udziału. W trakcie spotkania opowiemy o nowych możliwościach i nowym konkursie grantowym, który będzie dedykowany tylko dla organizacji, których przedstawiciel weźmie udział w spotkaniu!

O czym będziemy rozmawiać?

Spotkanie będzie okazją do wzajemnego dzielenia się sukcesami i wnioskami z realizacji projektu. Omówimy napotkane wyzwania i problemy. Spotkanie poprowadzą trenerzy programu, a to jest gwarancja naprawdę inspirującego spotkania! My zaś zaprezentujemy ofertę programu na 2022 rok, abyśmy mogli dalej działać na rzecz młodzieży w Waszej miejscowości!.

Dla Waszej wygody mamy dostępnych kilka terminów:

18-19 lutego

24-25 lutego

1-2 marca

4-5 marca

Godziny spotkań:

I dzień – 16:00-19:00

II dzień – 9:00-15:00

 

Zapisz się na spotkanie przez Panel Wnioskodawcy! Pojawiła się tam zakładka „Szkolenie”, w której wybierzesz odpowiadający Ci termin.

 

 

Spotkanie jest odpowiedzią na sugestie Waszych poprzedników. Skorzystajcie z okazji spotkania!

Zachęcamy do wzięcia udziału w spotkaniu i wymiany doświadczeń. Mamy nadzieję, że zdecydują się Państwo kontynuować współpracę z programem.

Kontakt

Chętnie pomożemy i rozwiejemy wątpliwości

Paweł Walecki
🧑‍💼 Dyrektor Programowy
✉️ pawel.walecki@civispolonus.org.pl
☎️ 609 458 344
ℹ️ Sprawy merytoryczne