Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Testujmy się, dbajmy o siebie i innych! 5% budżetu na ochronę przed COVID-19

Data publikacji: 18.11.2021
Konkurs Małe Granty

Biorąc pod uwagę rosnącą liczbę zakażeń na COVID-19, w trosce o bezpieczeństwo uczestników projektów i koordynatorów, dajemy możliwość w konkursie ,,Małe Granty 2021″ przeznaczenia 5% kwoty budżetu na zakup testów na koronawirusa* (dostępnych w sklepach, aptekach czy internecie) i innych środków ochrony osobistej.

Zmian w budżecie należy dokonać z zachowaniem obowiązującej procedury w Panelu Wnioskodawcy.

Skopiowano!

Dbamy o bezpieczeństwo

Rolą programu ,,Równać Szanse” jest nie tylko wsparcie przy realizacji projektów, ale też troska o osoby biorące w nich udział. Szczególnie w czasie pandemii musimy zadbać o zdrowie nas wszystkich. Rekomendujemy testowanie się na obecność na koronawirusa. Uchroni to członków grupy, oraz ich najbliższych, przed zachorowaniem.

Przypominamy też o noszeniu maseczek w trakcie spotkań grupowych, w transporcie publicznym i wszędzie tam, gdzie jest to konieczne oraz o dezynfekcji rąk.

Co można zakupić?

Środki przeznaczyć można na domowe testy na wykrycie koronawirusa, które dostępne są w sklepach, aptekach lub internecie (*przykładowa lista testów: https://bit.ly/30mFu5z). Dodatkowo można też nabyć środki ochrony osobistej np. maseczki, płyny do dezynfekcji dla uczestników.

 

 

Zachęcamy też do zapoznania się z dodatkowymi materiałami:

Życzymy Wam dużo zdrowia! Uważajcie na siebie.

W razie jakichkolwiek pytań i problemów zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego:

rownacszanse@civispolonus.org.pl

artur.lega@civispolonus.org.pl

+48 609 458 344

Kontakt

Chętnie pomożemy i rozwiejemy wątpliwości

Paweł Walecki

🧑‍💼 Dyrektor Programowy

✉️ pawel.walecki@civispolonus.org.pl

☎️ 609 458 344

ℹ️ Sprawy merytoryczne