Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Dziękujemy za wysyłane relacje z projektów młodzieżowych

Data publikacji: 05.11.2021
Konkurs Małe Granty

Chcielibyśmy serdecznie podziękować za relacje z projektów w konkursie ,,Małe Granty 2021″ przesyłane poprzez Panel Wnioskodawcy, bądź mailowo. Każdą z relacji czytamy i cieszymy się z Waszych, zespołowych postępów.

Staramy się udostępniać jak najwięcej przesyłanych materiałów na naszych portalach społecznościowych – Facebooku i Instagramie. 

Skopiowano!

Jednakże ze względu na to, że w systemie jest ponad 100 relacji, a codziennie pojawiają się nowe, nie jesteśmy w stanie publikować ich wszystkich.  Oczywiście cieszymy się z tak licznych relacji. Miło jest śledzić Wasze kolejne kroki i ogromny rozwój. Jednocześnie chcemy zapewnić Was, że staramy się publikować działania różnych grup tak, aby każda miała szansę na promocję.

 

Docierają do nas informacje, że martwicie się czy relacje do nas dochodzą i czy są poprawne merytorycznie. Informujemy, że wszystko jest w porządku — mimo, że system może o tym nie informować.

 

Kontakt

Chętnie pomożemy i rozwiejemy wątpliwości

Paweł Walecki

🧑‍💼 Dyrektor Programowy

✉️ pawel.walecki@civispolonus.org.pl

☎️ 609 458 344

ℹ️ Sprawy merytoryczne