Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Wyniki Konkursu Duże Granty

Data publikacji: 17.05.2023
Konkurs Duże Granty

Z wielką radością ogłaszamy wyniki Konkursu Duże Granty! To moment, na który wszyscy czekaliśmy – odkrywamy inspirujące projekty i niezwykłe inicjatywy, które zostaną zrealizowane dzięki wsparciu naszego programu!

 

Otrzymaliśmy wiele inspirujących wniosków. Komisja oceniająca miała trudne zadanie wybrania laureatów spośród tylu wartościowych projektów.

 

Serdecznie gratulujemy wszystkim organizacjom, które otrzymały granty! Wasza praca, zaangażowanie i pasja są inspiracją dla nas wszystkich. Dzięki Waszym projektom młodzi ludzie będą mieli szansę na lepszą przyszłość.

 

Do organizacji – laureatów konkursu rozesłaliśmy maile (na adresy, którymi logują się do panelu wnioskodawcy) z informacją o kolejnych krokach oraz formalnościach związanych z podpisaniem umowy. Do organizacji, które znalazły się na liście rezerwowej wysłaliśmy wiadomości z informacjami dotyczącymi możliwości uzyskania dotacji.

 

W przypadku nieotrzymania wiadomości prosimy o sprawdzenie folderu SPAM. Jeśli tam również nie będzie wiadomości od nas prosimy kontaktować się telefonicznie na numer 609 458 344.

 

Jeśli nie udało Ci się otrzymać dotacji i chcesz dowiedzieć się więcej to zadzwoń do nas lub napisz wiadomość.

Skopiowano!

Projekty dotowane

Generated by wpDataTables

Lista rezerwowa

Organizacje znajdujące się na liście rezerwowej otrzymały maila (na adresy osób wskazanych do kontaktu we wniosku o dotację) z zaleceniami, od przyjęcia których komisja ekspertów uzależniła otrzymanie dotacji. Prosimy o zapoznanie się z otrzymanymi wiadomościami i odpowiedź zgodnie z instrukcją zamieszczoną w emailach.

 

Generated by wpDataTables

Kontakt

Chętnie pomożemy i rozwiejemy wątpliwości

Paweł Walecki

🧑‍💼 Dyrektor Programowy

✉️ pawel.walecki@civispolonus.org.pl

☎️ 609 458 344

ℹ️ Sprawy merytoryczne