Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Czy Twój wniosek przeszedł ocenę formalną w Konkursie Duże Granty? Sprawdź wyniki!

Data publikacji: 05.04.2023
Konkurs Duże Granty

W Konkursie Duże Granty otrzymaliśmy aż 110 wniosków, które poddaliśmy pierwszemu etapowi selekcji, czyli ocenie formalnej. Tylko projekty, które spełniły wymagania formalne, trafią teraz do naszej komisji ekspertów, którzy dokładnie zapoznają się z wnioskami i na ich podstawie przyznają dotacje.

 

Poniżej przedstawiamy wyniki oceny formalnej i przypominamy, jakie kryteria były brane pod uwagę, aby projekty mogły przejść do kolejnego etapu.

 

Jeśli Twój wniosek nie przeszedł oceny formalnej i chcesz dowiedzieć się dlaczego napisz do nas na adres rownacszanse@civispolonus.org.pl.

Skopiowano!

Kryteria oceny formalnej

Podczas oceny formalnej sprawdzamy, czy wnioskujący jest organizacją lub instytucją uprawnioną do udziału w konkursie, czy projekt ma zaplanowane działania na okres minimum dwunastu pełnych miesięcy, a także czy czas realizacji projektu mieści się pomiędzy 1 lipca 2023 a 31 sierpnia 2024 roku.

 

W ramach oceny formalnej sprawdzamy również, czy projekt przewiduje uczestnictwo minimum 15 młodych ludzi w określonym wieku, czy kwota wnioskowana nie przekracza 40 000 zł, a także czy wniosek posiada wkład własny (finansowy i/lub rzeczowy) w wysokości co najmniej 20% wartości projektu.

 

Dodatkowo, weryfikujemy, czy wydatki na zakup sprzętu oraz koszty obsługi projektu nie przekraczają określonych limitów.

Wyniki oceny formalnej

Generated by wpDataTables

Kontakt

Chętnie pomożemy i rozwiejemy wątpliwości

Paweł Walecki

🧑‍💼 Dyrektor Programowy

✉️ pawel.walecki@civispolonus.org.pl

☎️ 609 458 344

ℹ️ Sprawy merytoryczne