Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Przedłużamy nabór wniosków w Konkursie Duże Granty do 21 marca do godziny 12:00

Data publikacji: 09.03.2022
Konkurs Duże Granty

W związku z sytuacją społeczną w naszym kraju, a także w odpowiedzi na liczne prośby jakie wpływają do nas od przedstawicieli organizacji i instytucji chcących wystartować w Konkursie Duże Granty zmieniamy termin zakończenia naboru wniosków.

Skopiowano!

Nabór wniosków w Konkursie Duże Granty trwa do 21 marca do godziny 12:00.

Jesteśmy świadomi, że obecnie myślimy głównie o sytuacji za naszą wschodnią granicą i jak pomóc uchodźcom z Ukrainy. I dobrze! Bo to jest ten czas, abyśmy zdali egzamin z bycia społeczeństwem solidarnym z naszymi sąsiadami i potrzebującymi. Mamy nadzieję, że dodatkowy czas pozwoli na wspólne spotkanie z młodzieżą, uspokojenie emocji, zebranie pomysłów i wspólną decyzję o wystartowaniu w konkursie. Pamiętajmy także, że w tym trudnym czasie działania projektowe, podejmowane wspólnie z młodzieżą, mogą być namiastką normalności i chwilą oddechu. Być może to właśnie działania w projekcie zbuduje w nich poczucie sprawczości i udowodni, że jako grupa mogą mieć wpływ na otaczający nas świat. Będzie to okazja do zauważenia tych przybywających do nas po pomoc, wsparcie. Jesteśmy dla Was. Jeśli potrzebujecie pomocy, piszcie i dzwońcie do nas.

 

Wszystkie informacje o Konkursie Duże Granty wraz z dokumentami znajdują się tutaj: rownacszanse.org.pl/konkurs_duze_granty/

 

Zachęcamy do obejrzenia webinarów, które pomogą znaleźć pomysł na projekt, zaplanować go oraz napisać dobry wniosek: bit.ly/35C36pQ

 

Zapraszamy do kontaktu i zadawania pytań:

 Tel. +48 609 458 344

mail: artur.lega@civispolonus.org.pl,

pawel.walecki@civispolonus.org.pl;

rownacszanse@civispolonus.org.pl

Kontakt

Chętnie pomożemy i rozwiejemy wątpliwości

Paweł Walecki

🧑‍💼 Dyrektor Programowy

✉️ pawel.walecki@civispolonus.org.pl

☎️ 609 458 344

ℹ️ Sprawy merytoryczne