Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Nagrania z webinariów: „Napisz dobry wniosek w Konkursie Duże Granty!”

Data publikacji: 24.02.2022
Konkurs Duże Granty

Zapraszamy do obejrzenia nagrań z czterech webinarów. Pomogą Ci napisać dobry wniosek w Konkursie Duże Granty a tym samym zwiększyć szansę na otrzymanie dotacji!

 

spotkanie online, dziewięć kafelków z twarzami osób biorących udział w spotkaniu
Skopiowano!

Koordynatorzy oraz uczestnicy podzielili się swoimi doświadczeniami z realizacji projektów z Równać Szanse. Opowiadali o tym, jak znaleźć pomysł na projekt, co jest najważniejsze podczas jego realizacji. Omówiliśmy też szczegółowo planowanie działań i budżetu. Spotkania to OGROMNA DAWKA WIEDZY I INSPIRACJI!

Jeśli jeszcze się wahasz, potrzebujesz doprecyzować swój pomysł, a może martwisz się, że się nie uda to koniecznie zajrzyj do pierwszych nagrań 😉 A jeśli chcesz się upewnić, jak dobrze zaplanować działania, budżet, a przy tym prawidłowo wypełnić wniosek otwórz trzeci i czwarty webinar!

 

Webinar 1: Zainspiruj się – co można zrobić z młodzieżą?

Link do nagrania: youtube.com/watch?v=v6gaope9Vos

 

Webinary 2: Projekty online: czyli działania w czasie pandemii.

Link do nagrania: youtube.com/watch?v=1dH-HpFG-7U

 

Webinar 3: Budżet i działania. Jak zrobić to dobrze?

Link do nagrania: youtu.be/1Gam0ROXmH8

 

Webinar 4: Ostatnia prosta. Sprawdź swój wniosek

Link do nagrania: youtu.be/J4uS6t2mOic

 

Dla ułatwienia podzieliliśmy każde nagranie na poszczególne fragmenty tematyczne. Znajdują się w opisie filmu z dokładnym wskazaniem minuty nagrania. Wystarczy kliknąć w czas i przejść do wybranej części. Umożliwi to szybkie sprawdzenie potrzebnych informacji. 

Czekamy na Twój wniosek!

Webinary to ogromna dawka wiedzy i inspiracji, która pozwoli Ci stworzyć świetny projekt. Z pewnością po obejrzeniu nabierzesz więcej pewności i okaże się, że działanie z Równać Szanse będzie świetną przygodą dla Ciebie i młodzieży, a formalności nie są takie straszne 😉  Zresztą wystarczy, że zajrzysz do pierwszego nagrania, gdzie grupy z poprzednich edycji opowiedziały, dlaczego warto.

Zachęcamy też do odwiedzenia zakładki Dla aplikujących .Opisaliśmy tam realizację projektu krok po kroku, a także umieściliśmy odpowiedzi na częste pytania.

 

 

Zachęcamy też do kontaktu z nami! 

Tel. +48 609 458 344 

mail: artur.lega@civispolonus.org.pl

pawel.walecki@civispolonus.org.pl

rownacszanse@civispolonus.org.pl

Kontakt

Chętnie pomożemy i rozwiejemy wątpliwości

Paweł Walecki

🧑‍💼 Dyrektor Programowy

✉️ pawel.walecki@civispolonus.org.pl

☎️ 609 458 344

ℹ️ Sprawy merytoryczne