Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Teatr ognia

Data publikacji: 16.03.2022

Autor:

Stowarzyszenie Miłośników Krzyżowic

 

Data publikacji:

25 października 2010

 

Czego dotyczy:

Książka zawiera metodologię projektu polegającego na zorganizowaniu teatru ognia. Publikacja pokazuje, że teatr ognia może stać się metodą na rozwijanie umiejętności społecznych, takich jak umiejętność komunikacji społecznej i pracy w zespole oraz wzrost poczucia własnej wartości.

 

Streszczenie:

Książka „Teatr ognia” opisuje metodologię projektu polegającego na działalności młodzieżowej grupy żonglerki i teatru ognia. W publikacji znalazł się opis metod i technik koniecznych do zajmowania się żonglerką i stworzenia dobrze działającej grupy. Pokazano także, jak dzięki takim działaniom osiągnąć sukces w życiu. Autorzy udowadniają, że żonglowanie i teatr ognia mogą być metodą na rozwijanie umiejętności społecznych, takich jak umiejętność komunikacji społecznej i pracy w zespole oraz wpłynąć na wzrost poczucia własnej wartości młodych ludzi.

 


Udostępnione na stronie programu „Równać Szanse” publikacje zostały przekazane Fundacji Civis Polonus przez organizacje, którym przysługują autorskie prawa majątkowe.

Ze wszystkich materiałów można korzystać zgodnie z treścią licencji Creative Commons Uznanie autorstwa – Użycie niekomercyjne 4.0 Międzynarodowa.

Skopiowano!

Kontakt

Chętnie pomożemy i rozwiejemy wątpliwości

Paweł Walecki

🧑‍💼 Dyrektor Programowy

✉️ pawel.walecki@civispolonus.org.pl

☎️ 609 458 344

ℹ️ Sprawy merytoryczne