Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Odkrywcy Lokalnych Skarbów

Data publikacji: 16.03.2022

Autor:

Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych w Wojnowie

 

Data publikacji:

4 września 2008

 

Czego dotyczy:

Koncepcja projektu opiera się na założeniu, że każde miejsce ma swój unikalny zasób. W Wojnowie były to bunkry, ale w innych miejscach projekt można zbudować wokół dowolnego innego zasobu. Sensem projektu jest wykorzystanie istniejącego zasobu w celu stworzenia dla młodzieży przestrzeni, w której może się ona rozwijać.

 

Streszczenie:

Książkę rozpoczyna opis doświadczeń członków stowarzyszenia z kilku lat realizacji projektów. W dalszej części znajdują się pomysły, jak znaleźć swój lokalny zasób, w jaki sposób go wykorzystać w projekcie i w jaki sposób zrealizować projekt, by był skuteczny i interesujący.


 

Udostępnione na stronie programu „Równać Szanse” publikacje zostały przekazane Fundacji Civis Polonus przez organizacje, którym przysługują autorskie prawa majątkowe.

Ze wszystkich materiałów można korzystać zgodnie z treścią licencji Creative Commons Uznanie autorstwa – Użycie niekomercyjne 4.0 Międzynarodowa.

Skopiowano!

Kontakt

Chętnie pomożemy i rozwiejemy wątpliwości

Paweł Walecki

🧑‍💼 Dyrektor Programowy

✉️ pawel.walecki@civispolonus.org.pl

☎️ 609 458 344

ℹ️ Sprawy merytoryczne