Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Skopiowano!
Wróć do początku
Grupa młodych ludzi na piasku, za nimi daleko w tle las. Oni podskakują i cieszą się. Mają na sobie koszulki Programu "Równać Szanse".

Ogólne zasady i wymagania formalne:

Kwota dotacji: do 40 tysięcy zł

 

O grant mogą się ubiegać podmioty z siedzibą w miejscowości do 20 tysięcy mieszkańców:

  • organizacje pozarządowe: zarejestrowane w formie stowarzyszeń lub fundacji w KRS lub w ewidencji prowadzonej przez starostów,
  • domy kultury: powiatowe, miejskie i gminne, które od 2017 roku otrzymały dotację w programie „Równać Szanse”,
  • biblioteki publiczne: powiatowe, miejskie i gminne, które od 2017 roku otrzymały dotację w programie „Równać Szanse”,

 

Czas trwania projektu: 12 miesięcy, w widełkach kalendarzowych 14 miesięcy, z możliwością rozpoczęcia działań w różnych terminach

 

Projekty realizowane przez: 15-20 osób w grupie

 

Jak złożyć wniosek o grant?

Oferta dodatkowa: szkolenia i wsparcie

Zainteresowani udziałem w programie „Równać Szanse” biorą udział w cyklu bezpłatnych szkoleń, podczas których omawiane są szczegółowo kwestie przygotowania projektu.

Koordynatorzy projektów, które uzyskały dotację, otrzymają wsparcie w postaci specjalistycznych szkoleń poświęconych zarządzaniu projektem. 

Dzięki Panelowi Wnioskodawcy realizatorzy projektów mają możliwość dokonywania elastycznych zmian w trakcie ich trwania, dotyczących m.in. narzędzi, metod, harmonogramu oraz budżetu (bez zwiększenia kwoty dotacji) pod warunkiem uzyskania zgody Fundacji Civis Polonus.

W trakcie trwania projektu koordynatorzy mają zapewnione doradztwo w postaci wizyt wspierających oraz konsultacji z zespołem programu i trenerami.

Kontakt

Chętnie pomożemy i rozwiejemy wątpliwości

Paweł Walecki

🧑‍💼 Dyrektor Programowy

✉️ pawel.walecki@civispolonus.org.pl

☎️ 609 458 344

ℹ️ Sprawy merytoryczne