Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Już są! Wyniki Konkursu Duże Granty!

Data publikacji: 12.05.2022
Konkurs Duże Granty

Z przyjemnością informujemy, że poznaliśmy 19 organizacji, które otrzymają dotację w Konkursie Duże Granty! Nasi eksperci wybrali również 9 projektów, które znalazły się na liście rezerwowej.

 

Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i poświęcili swój czas i energię na przygotowanie wniosków! Gratulujemy zwycięzcom i nie możemy doczekać się współpracy z Wami!

 

Do organizcji – laureatów konkursu zostaną rozesłane maile (na adresy, którymi logują się do panelu wnioskodawcy) z informacją o kolejnych krokach oraz formalnościach związanych z podpisaniem umowy.

 

Do organizacji, które znalazły się na liście rezerwowej roześlemy maile (na adresy, którymi logują się do panelu wnioskodawcy) z informacjami dotyczącymi możliwości uzyskania dotacji.

 

Maile zostaną rozesłane do 13.05.2022 r. do godziny 12:00.

 

W przypadku nieotrzymania wiadomości w podanym terminie prosimy o sprawdzenie folderu SPAM. Jeśli tam również nie będzie wiadomości od nas prosimy kontaktować się telefonicznie na numer 609 458  344.

 

 

 

Skopiowano!