WSTECZ :: Strona głównaAktualnościSpoza programu2018 Liderzy Projektów Społecznych

Szkolenie „Liderzy Projektów Społecznych”

15 listopada 2018 20:16

Jesteś aktywnym studentem i chcesz mieć wpływ na swoje otoczenie? Zgłoś się na szkolenie „Liderzy Projektów Społecznych” organizowane przez „PROJEKTOR – wolontariat studencki”.

FORMULARZ REKRUTACYJNY:
http://bit.ly/szkolenieLPS 

DATA: 23-25.11.2018 r. (pt. / sob. / ndz.)MIEJSCE: Lublin, ul. Marii Skłodowskiej Curie 3 (Lubelski Dom Technika NOT, II piętro) 


DLA KOGO:

Studenci z całej polski, którzy chcą mieć wpływ na swoje otoczenie i chcą działać dla innych.

MODUŁY SZKOLENIOWE: 
1. Poznanie i trening narzędzi liderskich pomocnych w uruchamianiu współdziałania.
2. Identyfikacja własnego potencjału w zakresie umiejętności budowania współpracy w zespołach.
3. Rola lidera w prowadzeniu działań, które mają na celu wprowadzenie zmiany społecznej lub rozwój lokalnej społeczności.
4. Angażowanie innych do działania. Jak budować skuteczny zespół i go rozwijać?
5. Zarządzanie projektem.


WAŻNE: 

- szkolenie jest bezpłatne
- zapewniamy wyżywienie, nocleg i materiały szkoleniowe 
- nie zwracamy kosztów dojazdu na szkolenie
- po ukończeniu dwóch etapów (aktywny udział w 3 dniach szkolenia i realizacja zadania po szkoleniowego otrzymasz CERTYFIKAT ukończenia szkolenia!
- najbardziej aktywni uczestnicy wygrają kolejne zaawansowane szkolenie.


OSTATECZNY TERMIN nadsyłania aplikacji upływa:
19.11.2018 r. o godz. 23:59
Ogłoszenie wyników rekrutacji 20.11.2018 r.


Chcesz dowiedzieć się więcej lub masz pytania - zajrzyj na stronę internetową programu http://projektor.org.pl/ lub napisz na adres:  rozwoj@projektor.org.pl 


***
„PROJEKTOR – wolontariat studencki” to program realizowany przez Fundację Edukacyjną Przedsiębiorczości. Autorem i Fundatorem jest Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności.

Od 15 lat realizujemy projekty edukacyjne, kształcące kompetencje społeczne młodych osób. Łowimy i wspieramy talenty młodzieży pomagamy rozwijać CSR, szczególnie wolontariat wiedzy i kompetencji. Celem programu jest aktywizacja i przeciwdziałanie wykluczeniu dzieci i młodzieży z małych miasteczek i wsi w całej Polsce poprzez rozwijanie ich pasji i zainteresowań, odkrywanie talentów i potencjału drzemiącego zarówno w studentach, jak i w uczestnikach projektów. Wolontariuszami w PROJEKTORZE są studenci rozmaitych kierunków z różnych uczelni na terenie całego kraju.

Wolontariusze realizują zarówno projekty odbywające się w trakcie roku szkolnego, jak też w wakacje i ferie. Zajęcia charakteryzuje różnorodność tematyki oraz fakt, że studenci sami są twórcami i realizatorami swoich pomysłów. Dodatkowo w ramach PROJEKTORA dla studentów dostępne są inne formy rozwoju: szkolenia jednodniowe, webinaria oraz program rozwojowy Liderzy PROJEKTORA.

 

 WIĘCEJ AKTUALNOŚCI
APLIKUJ O DOTACJĘ